Олег Соскін: На Заході розробили модель усунення Порошенка від влади

KYIV-OSP-UA.INFO19 січня 2018 13:23

Публікації розслідувань на телеканалах «Al Jazeera» та «Руставі-2» – це лише перші кроки плану з викриття Порошенка.Про це у інтерв'ю «Вголосу» розповів економіст, політолог, громадський та політичний діяч, директор недержавної фундації Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. «Тут можна сміливо говорити, що за цим стоїть Вашингтон. На мій погляд, там уже розробили модель усунення Порошенка з поста президента України. І документи, опубліковані «Al Jazeera» та «Руставі-2», треба розглядати у комплексі. Те, що Дональд Трамп через свою доньку Іванку чи зятя Джареда Кушнера в курсі цієї справи – я не сумніваюсь. Американцям не подобається клептократична, олігархічна українська влада», – сказав політолог.

«Вголос»

 


Олег Соскин

Подписывайтесь на канал Олега Соскина: https://www.youtube.com/channel/UCPZK9JkL3nDPSSdfJ8hXrHg/videos?disable_polymer=1

Підписатися на розсилку!
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2007. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27