Діяльність Інституту трансформації суспільства у 1996 році

ІТС26 грудня 1996 14:51

17 січня 1996 року у м. Хмельницькому Інститут трансформації суспільства спільно з Хмельницькою обласною держадміністрацією, Хмільницькою міською адміністрацією , Інститутом економічного розвитку Світового Банку, Міжнародним фондом “Відродження” за методичної підтримки відділу економічної просвіти Світового банку організував і провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Хід економічної реформи у Хмельницькій області, роль державних органів влади у процесі реформування економіки регіону”. Захід проведено для представників місцевої влади, діячів політичних партій, рухів, профспілок, ділових кіл та засобів масової інформації.


29-31 січня 1996 року у м. Києві Інститут трансформації суспільства спільно з Інститутом Брукінгза (США), Інститутом світової економіки та міжнародних відносин НАН України організував і провів міжнародний економічний семінар на тему: “Банківський капітал та розвиток фінансового сектора на Україні”.


13 лютого 1996 року у м. Івано-Франківську Інститут трансформації суспільства спільно з Івано-Франківською обласною держадміністрацією, Івано-Франківською міською адміністрацією, Інститутом економічного розвитку Світового Банку, Міжнародним фондом “Відродження”, клубом ділових людей “Галицький двір” за консультативної та методичної підтримки відділу економічної просвіти Світового банку організував і провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Хід економічної реформи в Україні та на Івано-Франківщині”. Захід проведено для представників місцевої влади, діячів політичних партій, рухів, профспілок, ділових кіл та засобів масової інформації Івано-Франківщини.


26 лютого 1996 року у м. Києві Інститут трансформації суспільства та Світовий банк організували та провели економічний “круглий стіл” для представників місцевої влади, діячів політичних партій, рухів, профспілок, ділових кіл та засобів масової інформації на тему: ”Інвестиційний процес в Україні: загальнодержавний та регіональний аспекти  можливості, проблеми та перспективи (на прикладі Чернігівської та Хмельницької областей)”.


26 березня 1996 року Інститут трансформації суспільства та Контрольна комісія Верховної Ради з питань приватизації провели економічний “круглий стіл” на тему: “Велика приватизація в Україні: можливості і проблеми”.


11 квітня 1996 року у м. Києві Інститут трансформації суспільства та Світовий банк організували та провели економічний “круглий стіл” для представників місцевої влади, діячів політичних партій, рухів, профспілок, ділових кіл та засобів масової інформації на тему: ”Інвестиційний процес в Україні: загальнодержавний та регіональний аспекти  можливості, проблеми та перспективи (на прикладі Івано-Франківської та Волинської областей)”.


24 квітня 1996 року у м. Тернополі Інститут трансформації суспільства спільно з Тернопільською обласною держадміністрацією, Тернопільською міською радою, Інститутом економічного розвитку Світового банку, Міжнародним фондом “Відродження”, Інститутом економіки та підприємництва (м. Тернопіль) організував і провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Хід економічних реформ в Україні та в Тернопільській області”. Захід проведено для представників місцевої влади, діячів політичних партій та рухів, громадських організацій, профспілок, науковців, ділових кіл та засобів масової інформації.


29 травня 1996 року Інститут трансформації суспільства спільно з Київським гуманітарним інститутом організували та провели міждисциплінарний семінар “Безпека України у сучасному світі”.


28 травня 1996 року у м. Луцьку Інститут трансформації суспільства спільно з Волинською обласною держадміністрацією та Луцьким міськвиконкомом, Волинським відділенням УСПП організував та провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Хід економічних реформ в Україні та у Волинській області”. У заході взяли участь представники Волинської обласної та Луцької міської законодавчої та виконавчої влади, діячі політичних партій та громадських організацій, профспілок, науковці, ділові кола, засоби масової інформації Волині. Семінар та економічний “круглий стіл” проведено за підтримки Інституту економічного розвитку Світового банку та Міжнародного фонду “Відродження”.


14-15 червня 1996 року у м. Камянець-Подільському Інститут трансформації суспільства, Камянець-Подільська міська Рада, Інститут економічного розвитку Світового банку, Міжнародний фонд “Відродження” організували та провели семінар та економічний “круглий стіл” для представників місцевої влади, ділових кіл та засобів масової інформації на тему: “Банківський капітал та розвиток інвестиційного процесу в контексті ринкових реформ в Україні”.


5-6 липня 1996 року Інститут трансформації суспільства, Інститут економічного розвитку Світового банку, Одеська міська рада та Міжнародний фонд “Відродження” у м. Одесі організували та провели семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Стратегічні напрямки економічних перетворень: загальнодержавний та регіональний аспекти”.


9 липня 1996 року Інститут трансформації суспільства та Фонд ім. Фрідріха Еберта організували та провели у м. Києві семінар “Роль районної влади у формуванні міської системи управління (на прикладі м. Києва)”.


25 липня 1996 року Інститут трансформації суспільства та Світовий банк організували та провели у м. Києві економічний семінар “Механізми залучення інвестицій в регіони України” (для представників ділових кіл м. Одеси).


1 жовтня 1996 року у м. Києві Інститут трансформації суспільства організував та провів економічний “круглий стіл” на тему: “Економіка України в податкових лабетах: як розірвати і чим замінити?”


19-20 жовтня 1996 року у м. Стрию Інститут трансформації суспільства, Інститут економічного розвитку Світового банку, Міжнародний фонд “Відродження”, Стрийська районна державна адміністрація, Стрийський виконком організували та провели семінар та економічний “круглий стіл” для представників місцевої влади, діячів політичних партій та рухів, громадських організацій, профспілок, науковців, ділових кіл та засобів масової інформації “Трансформація соціально-економічної системи України: загальнодержавний та регіональний аспекти”.


6 грудня 1996 року Інститут трансформації суспільства організував і провів семінар у формі “круглого столу” на тему: “Перешкоди свободі слова в Україні та шляхи їх подолання”.


24 грудня 1996 року Інститут трансформації суспільства спільно з Міжнародним фондом “Відродження” організували та провели економічний семінар та тренінг “Перешкоди на шляху економічних реформ та можливі шляхи їх подолання”.

Підписатися на розсилку!
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2007. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27