Про економічний семінар на тему: "Розподіл повноважень між центром і регіонами в економічній сфері"

ІТС4 лютого 2000 17:12

У м.Запоріжжі Інститут трансформації суспільства спільно з Запорізькою міською радою організували та провели економічний семінар "Розподіл повноважень між центром і регіонами в економічній сфері". Захід здійснювався в рамках програми Freedom House "Партнерство за реформи в Україні".

Були обговорені такі питання.
1. Взаємозв'язок між адміністративною реформою та вдосконаленням міжбюджетних відносин в Україні.
2. Трансформація податкової системи в інтересах центру і регіонів - пріоритетний напрям економічних реформ.
3. Оптимальний баланс державної і комунальної власності - важлива передумова ефективного розвитку економіки.
4. Шляхи та механізми використання земель несільськогосподарського призначення в містах України: правовий та економічний аспекти.

Під час роботи економічного семінару із доповідями виступили:

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства (співдоповідь: Віктор Шепеленко, голова податкової інспекції м.Запоріжжя). "Трансформація податкової системи в інтересах центру і регіонів - пріоритетний напрям економічних реформ".

Ігор Шпак, директор групи фіскального аналізу при Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету (співдоповідь: Станіслав Селін, заступник міського голови м.Запоріжжя). "Взаємозв'язок між адміністративною реформою та вдосконаленням міжбюджетних відносин в Україні".

Ольга Трипільська, директор з питань методології та аналізу Української асоціації інвестиційного бізнесу (співдоповідь: Володимир Кияниця, заступник міського голови м. Запоріжжя). "Оптимальний баланс державної і комунальної власності - важлива передумова ефективного розвитку економіки".

Антон Третяк, заступник голови Державного Комітету України по земельних ресурсах (співдоповідь: Олег Цвиркун, начальник управління земельних ресурсів Запорізької міської ради). "Шляхи та механізми використання земель несільськогосподарського призначення у містах України: правовий та економічний аспекти".

У семінарі взяли участь: народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, депутати Запорізької міської ради, керівники Державного комітету України по земельних ресурсах, Фонду державного майна України, Асоціації міст України, Міжнародного фонду Freedom House, а також засоби масової інформації.

Інформація про "круглий стіл" надрукована в науково-аналітичному журналі "Економічний часопис" №3’2000, який розміщено на даному Web-сайті.

Підписатися на розсилку!
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2007. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27