Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
І Всеукраїнська Асамблея громадських організацій
«Україна – в НАТО: діємо разом!»
ITC22 жовтня 2003 15:53

20 жовтня 2003 року в „Українському домі” в м.Києві була проведена І Всеукраїнська Асамблея громадських організацій «Україна – в НАТО: діємо разом!». Її організувала новостворена Ліга Україна-НАТО, куди ввійшло 26 громадських інституцій України, за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні та Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Асамблея Україна-НАТО, 20 жовтня 2003р.
На запрошення членів Координаційної ради Ліги Україна-НАТО участь в Асамблеї взяв Генеральний секретар НАТО лорд Робертсон, який виголосив звернення до делегатів Форуму.

Лорд Робертсон під час зустрічі з делегатами Асамблеї
Із вітальним словом до учасників заходу виступив Анатолій Мураховський, перший заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Вступне слово мали Мішель Дюре, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні, та Олег Кокошинський, голова Координаційної ради Громадської ліги Україна-НАТО. Сучасні аспекти державної політики інтеграції України в НАТО представили: Олег Черноусенко, помічник голови Національного Центру з питань євроатлантичної інтеграції, координатор з питань євроатлантичної інтеграції, та Олег Зарубінський, глава Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО. У роботі Асамблеї «Україна – в НАТО: діємо разом!» узяли участь та виступили посли ряду іноземних держав в Україні: Джон Гербст, Надзвичайний та Повноважний посол США; Марек Зюлковські, Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Польща; Карел Штіндл, Надзвичайний та Повноважний посол Чеської Республіки; Йостейн Бернхардсен, Надзвичайний та Повноважний посол Норвегії. Під час Асамблеї була презентована Громадська стратегія підтримки інтеграції України в НАТО, вироблена засновниками Ліги громадських організацій Україна-НАТО. Визначенню ролі громадянського суспільства в підтримці інтеграції України до євроатлантичної спільноти присвятили свої виступи: Олександр Сушко, заступник голови Координаційної ради Громадської ліги Україна-НАТО; Джеймс Грін, директор програм Київського центру Інституту Схід – Захід; Олександр Макаренко, представник Атлантичної ради України; Ілько Кучерів, директор Фонду “Демократичні ініціативи”; Інна Підлуська, голова Фундації «Європа XXI», та ін. Олег Соскін, член Координаційної ради Громадської ліги Україна-НАТО, директор Інституту трансформації суспільства, виголосив доповідь „Взаємовигідність співпраці між Україною та НАТО”. Під час заходу були презентовані публікації та матеріали Інституту, присвячені питанням євроатлантичної інтеграції України, зокрема тематичні номери журналу „Економічний часопис-ХХІ”, книга „Відносини Україна-НАТО: економічні аспекти”.
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27