Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Рекордна кількість учасників цьогорічного Економічного форуму в Криниці
6 вересня 2019 11:56

Цього року участь у заході взяли понад чотири тисячі учасників. XXIX Економічний форум тривав три дні, розмови відбувалися під гаслом «Європа завтра. Сильна, тобто яка?»  

У Криниці сьогодні завершується XXIX Економічний форум. Цього року участь у заході взяли понад чотири тисячі учасників. «Польський Давос» - це місце зустрічі представників бізнесу, політики, науки, а також неурядових організацій.

За словами речника криницького форуму Пьотра Токарського, цього року участь у форумі була більшою ніж торік:

«Так, як ми очікували, кількість учасників знову була дуже високою. Хоча погода першого дня не була прихильною. Цього року наш форум відвідали понад чотири тисячі учасників. Поки що рано говорити про точні дані, натомість можу припустити, що знову матимемо рекорд з точки зору кількості учасників».

У четвер було оголошено ім’я «Людини року» Економічного форуму. Цього року звання отримав прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький. Політик отримав нагороду за проведення реформ у Польщі.

Отримуючи відзнаку, прем'єр сказав, що вона для «усіх підприємців», бо їм, а також працівникам, на погляд очільника польського уряду, поляки завдячують економічним успіхом цього і минулого року.

За словами Матеуша Моравєцького, у найближчі роки Польща наздоганятиме країни Західної Європи. Прем'єр сказав, що на форумі він учотирнадцяте і висловив надію, що за наступні 14 років Польща буде на приблизному економічного рівні країн Заходу.


 
 
 
 
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2020. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27