Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про перебування Олега Соскіна на Херсонщині
ITC18 вересня 2003 14:18

16 вересня 2003 року директор Інституту трансформації суспільства (ІТС), Голова Української Національної партії Олег Соскін здійснив плановий візит до Херсонської області. У місті Скадовську ІТС спільно зі Скадовською міською радою організували та провели практичний семінар–дискусію “Сучасна економічна модель розвитку міста: основні параметри та механізми формування”.
Під час заходу, у якому взяли участь провідні українські експерти, представники депутатського корпусу та місцевої еліти на чолі зі Скадовським міським головою та головою Скадовської районної адміністрації, було проаналізовано сучасний стан, проблеми та тенденції економічного розвитку м.Складовська, визначені основні пораметри сучасної моделі розвитку економіки міста. У своєму виступі Олег Соскін сформулював комплекс заходів, які повинна здійснити Скадовська міська влада для поліпшення інвестиційного клімату в місті та відтворення його економічної потужності. Цього ж дня у селищі міського типу Лазурному Скадовського району відбулася зустріч з мешканцями, які звернулися до голови УНКП Олега Соскіна з проханням допомогти місцевій громаді законним шляхом добитися відставки голови селищної ради. Більше 100 мешканців Лазурного зібралися для того, щоб передати Олегу Соскіну звернення, під якими стояло близько понад 700 підписів лазурнян щодо відставки голови селищної ради. Збір підписів продовжується, а на черзі – пікетування селищної ради, проведення опитування щодо довіри селищному голові, пікетування Херсонської обласної ради, та Херсонської обласної державної адміністрації. У своєму виступі перед мешканцями Лазурного Олег Соскін дав оцінку політичному та економічному стану в державі. Присутні палко вітали виступ голови УНКП і підтримали гасло УНКП - “Кучму у відставку!”
16 вересня відбулися установчі збори в смт. Лазурне, на яких було прийнято рішення щодо утворення Скадовської районної організації УНКП та затвердження її керівника. Упродовж усього візиту Олега Соскіна супроводжували керівники Херсонської обласної та Херсонської міської організацій Української Національної Консервативної партії та представники центрального апарату партії.
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27