Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Тимошенко хоче очолити уряд будь-якою ціною - Соскін
28 травня 2019 11:29

Олег Соскін, зазначив, що Юлія Тимошенко, як і раніше хоче стати главою уряду. Однак, на думку керівника Інституту трансформації суспільства, лідер «Батьківщини» просто не розуміє одного - сьогодні її час вже пройшов.

За словами Олега Соскіна, Юлія Тимошенко мовчала 4 роки при президенті Порошенко. Однак зараз вона знову активізувалася, публічно надаючи підтримку новообраного глави держави. Заклик Тимошенко, в якому вона заявила, що парламент повинен допомогти Зеленському провести в країні реальні реформи, говорить про її прагненні сісти в крісло прем'єр-міністра будь-яку ціну. У найближчому майбутньому від Юлії Володимирівни варто очікувати черговий активізації, оскільки вона дійсно бажає очолити уряд.

Однак Тимошенко не розуміє одного - сьогодні її час вже вийшло. Прийти повинні представники іншого покоління, років на 20 молодше Юлії Володимирівни. Тому все її такого роду заяви можна розглядати лише як словоблуддя. Тимошенко завжди цим займалася, і звикла до такого стилю.


businessua.com

Подписывайтесь на канал Олега Соскина: https://www.youtube.com/channel/UCPZK9JkL3nDPSSdfJ8hXrHg/videos?disable_polymer=1

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2020. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27