Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Щойно США приймуть два пакети санкцій, Україна буде змушена розірвати зв'язки з РФ, – Олег Соскин
OSP-UA.INFO14 серпня 2018 10:28

США почали тотальну кампанію проти головного ворога України. І це означає, що ми не можемо пасти задніх. Про це в інтерв'ю «Вголосу» заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

«США почали тотальну кампанію проти головного ворога України. І це означає, що ми не можемо пасти задніх. Ми мусимо нарешті заборонити в Україні «курсування» російського рубля, закрити російські банки, припинити всі перевезення до РФ. Щойно буде прийнято два пакети санкцій США, Україна буде змушена розірвати усі стосунки з РФ. Цими санкціями США дають нам величезний шанс вистояти у боротьбі з Путіним і показують, хто в світі насправді є нашим партнером. Щойно ці санкції будуть прийняті – ставки України у війні з РФ сильно злетять.

І тут ще одне запитання: а хіба Гройсман із Порошенком погодяться зробити таке? Та ніколи. Їх треба негайно гнати у відставку. Це колаборанти, москалі, агенти Кремля. Україні потрібний новий, патріотичний Уряд, а не ці губошльопи-шапокляки, злодії і представники московської колони», - зазначив експерт

ВГОЛОС
 

Подписывайтесь на канал Олега Соскина: https://www.youtube.com/channel/UCPZK9JkL3nDPSSdfJ8hXrHg/videos?disable_polymer=1

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27