Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Звернення колишнього Голови УНКП Олега Соскіна до своїх друзів у Facebook
OSP-UA.INFO8 серпня 2018 11:20

Дорогі друзі по Facebook.

Я вирішив звернутися до Вас у зв'язку з тим, що хочу порадитись, як краще діяти у наступній сфері. Як Ви знаєте із 1996 року я був незмінним лідером Української Національної Консервативної партії. Дані повноваження я склав із себе наприкінці 2016 року, після чого дане рішення було закріплене на 5 Черговому З'їзді Української Національної Консервативної партії, який відбувся 9 червня 2017 року. Також на З'їзді було прийняте рішення провести широку дискусію як всередині партії так і поза її межами, щоб вийти на зміни у Статуті, актуалізувати програмні документи, підготуватись і провести з'їзд по обранню керівництва партії.

Кадрові зміни у партії ускладнились тим, що Верховною Радою були прийняті рішення, по своїй суті антиконституційні, які для УНКП і для десятків інших політичних партій суттєво ускладнили  політичну діяльність. Як відомо, була утворена карально-поліцейська структура НАЗК, якій дали величезні повноваження з порушенням Конституція і яка незаконно втручається у поточну політичну діяльність партій та у їх фінансову діяльність. Відбулись абсурдні зміни у законодавстві щодо безприбутковості політичних партій, а також прийняте антиконституційне рішення щодо фінансування парламентських політичних партій із Державного бюджету. У зв'язку з цим зараз УНКП перебуває у стані реорганізації і потребує притоку нової крові в масових обсягах — нових членів, нових людей різних напрямків. Як відомо, будь-яка політична партія повинна мати інвесторів, спиратися на бізнес-середовище, мати ідеологічний корпус і організаційний корпус, відповідний склад членів, які виконують поточні оперативні завдання. 

Українська Національна Консервативна партія — найстаріша ідеологічна партія в Україні, це права партія, яка сповідує ідеологію націонал-консерватизму. Сучасна модель націонал-консерватизму в Україні мною розроблена і знайшла своє підтвердження і свою демонстрацію у моїх працях, в тому числі монографії “Народний капіталізм: Економічна модель для України”. 

Партія має величезну традицію. Як відомо після лютневої буржуазної революції 1917 року і розпаду російської імперії в тогочасній Україні утворилася дуже потужна національно-консервативна група ідеологів, духовних лідерів нації — Донцов, Липинський, Скоропадський, Міхновський, Липа, на цю позицію націонал-консерватизму в подальшому став Петлюра і Бандера в останній період свого життя. На жаль, тоді комуністичні енкаведистські заколотники  під керівництвом Ульянова-Бланка (“Ленін”), Бронштейна (“Троцький”), Джугашвілі (“Сталін”) та інших поплічників більшовицького режиму розгромили Українську Народну Республіку, яка постала в тому числі завдяки українським націонал-консерваторам, після чого Україна опинилася під окупацією російської радянсько-комуністичної імперії. 

Сьогодні через 100 років у нас є шанс здійснити другу спробу, і вона, на мій погляд, повинна бути однозначно успішною, щоб вибудувати Україну як націонал-консервативну державу. Тому звертаюся до усіх, кому це цікаво, із пропозицією долучитися у будь-якій формі до справи по реновації УНКП і виходу її на нові щаблі розвитку для того, щоб врешті-решт УНКП стала провідною рушійною силою, яка трансформує Україну, оскільки та модель, яка склалась у посткомуністичній Україні, повністю себе вичерпала, адже відбулась безповоротна мутація соціально-економічної і політичної моделі посткомуністичної України у державу стаціонарного бандита і зараз ми спостерігаємо закріплення цієї моделі і перетворення її із кланово-бандитської на кастово-олігархічну, коли декілька кланів намагаються здійснити остаточний перерозподіл і закріплення всіх національних багатств у власних вузько корисних інтересах. Прохання до всіх, хто отримає даний меседж, прореагувати так чи інакше на нього, не залишитись байдужим, висловити свої думки, ініціативи і пропозиції, які можна надіслати на мій e-mail: soskininfo@gmail.com або в інший спосіб. Не залежно від того, чи підтримуєте Ви цю ініціативу, чи вона Вам байдужа, чи Ви сприймаєте її негативно, будь-ласка, прореагуйте. Я звертаюсь тільки до тих, хто є моїми друзями у Facebook і з ким так чи інакше ми контактуємо. Чим швидше Ви дасте свої відповіді, тим швидше ми зможемо розпочати консультації зі всіма, кому це цікаво. А кому не цікаво чи у кого така ініціатива викликає негативну реакцію, також, будь-ласка, повідомте про це, і ми будемо знати, що Вас більше не варто турбувати з нашими пропозиціями. 
 

З повагою,

колишній Голова Української Національної Консервативної партії
Олег Соскін
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27