Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Олег Соскін: Садовий, Забарило і компанія перетворюють Львів на місто розпусти
OSP-UA.INFO1 серпня 2018 12:27

У Львові 1 серпня розпочався секс-шабаш у вигляді маршу оголених двічат. Із системної точки зору дана акція є класичним прикладом вікна Овертона, яка покликана задати Львову матрицю, як міста сексуальних утіх, проституції, пороків і гріхів. Очевидно, що міський голова Садовий і секретар міської ради Забарило та партія Громадянськапозиція, яку він представляє, а також більшість в міській раді ведуть Львів до деградації. Зрозуміло, що Садовий — це персона, про яку у Євангеліях сказано: “вовк в овечій шкурі”. Але де ж церковні ієрархи — предстоятель УГКЦ Святослав, предстоятель УАПЦ Макарій, Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій? Може вони вже не пам'ятають, що трапилося із містом гріхів Содомом? Невже ніхто не помітив, що страшна буря, яка накрила Львів напередодні, 31 липня, була попередженням? Тим паче, що даний секс-шабаш проводиться напередодні Дня пам'яті Пророка Іллі. Невже Львову не вистачає катаклізмів? То нехай львів'яни подивляться на те, що відбувається у Києві, Дніпрі, Харкові, Миколаєві, Чернігові. Схоже, що Львів перетворюється із міста патріотів і високої духовності на місто гріха, розпусти та азартних ігор. Але якщо верхівка міста така продажна, то чому мовчить львівська громада? Чи львівська громада вже знищена і її просто не існує?

Олег Соскін, колишній голова Української Національної Консервативної партії


Подписывайтесь на канал Олега Соскина: https://www.youtube.com/channel/UCPZK9JkL3nDPSSdfJ8hXrHg/videos?disable_polymer=1

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27