Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Олег Соскін: Садовий довів Львів до транспортного колапсу. Місто захлинається
OSP-UA.INFO30 липня 2018 14:44

Сьогодні Львів руками Садового і його бригади перетворився на місто, яке захлинається від корків. Місто повністю дезорганізоване в результаті недолугої інфраструктурної політики, яку проводить Садовий і його оточення. Місто стало абсолютно непридатним для руху автомобільного транспорту. Наслідки від такої діяльності Садового є надзвичайно небезпечним для міста, його історичного ядра та архітектурних пам'яток, які руйнуються від загазованості, викидів, і для мешканців та гостей міста, що дихаютть цим смородом. Таким чином Садовий довів Львів до транспортного логістичного колапсу. Не можна терпіти Садового на чолі міста. Не зрозуміло, чому його підтримують такі люди, як Анатолій Забарило і політична партія Громадянська позиція на чолі з Гриценком.

Українська Національна Консервативна партія вимагає негайного розгляду питання про логістичний транспортний колапс, до якого доведений Львів, щоб це питання було внесено в порядок денний Львівської міської ради, і щоб опозиційні до Садового партії висловили недовіру Садовому і його секретарю Забарилу.


Олег Соскін, Економіст, колишній голова Української Національної Консервативної партії
 

Подписывайтесь на канал Олега Соскина: https://www.youtube.com/channel/UCPZK9JkL3nDPSSdfJ8hXrHg/videos?disable_polymer=1

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27