Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Олег Соскін з робочою поїздкою відвідав м. Люблін, Республіка Польща
31 травня 2018 16:15

29 травня відбувся візит професора Олега Соскіна до м. Любліна (Польща), де було проведено низку важливих зустрічей в рамках розвитку проекту «Східний дивізіон країн Міжмор’я». Зокрема відбулася плідна зустріч з Воєводою Люблінського воєводства Пшемиславом Чарнеком (Przemysław Czarnek) і проректором Люблінського Католицького університету імені Іоанна Павла ІІ професором Анджеєм Кісінскі (Andrzej Kiciński) під час якої обговорювались питання співпраці в україно-польській сфері.

В рамках візиту була проведена зустріч з представником Департаменту стратегічного розвитку та інвестицій уряду м. Люблін Мацем Запороцки (Maciej Zaporowski).

Також відбулися зустрічі з представниками Маршалковського уряду Люблінського воєводства в Любліні Міхалем Касперуком  i Йолантою Скрук (Департамент економічної та міжнародної співпраці) та керівництвом Люблінського Католицького університету імені Іоанна Павла ІІ проф. Анджеєм Подразой і проф. Анджеєм Гілем.

В рамках проекту «Східний дивізіон країн Міжмор’я» домовились про цілу низку практичних заходів.

 

Andrzej Kiciński, Oleg Soskin, Przemysław Czarnek

 

 

 

 

Maciej Zaporowski and Oleg Soskin

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27