Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Олег Соскін взяв участь у науково-практичній конференції
17 травня 2018 18:32

17 травня 2018 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін виступив на пленарному засіданні XVII науково-практичної конференції "Духовна безпека України: погляд суспільствознавства і богослов’я", яка проводилась у рамках суспільно-наукового проекту "Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я". Організатори: ВНЗ «Національна академія управління» та Науково-дослідний інститут праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і НАН України. Конференція відбулася в приміщенні ВНЗ «Національна академія управління».

ВНЗ «Національна академія управління» у 2001 р. започаткувала суспільно-науковий проект «Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я». У рамках цього проекту проводяться щорічні науково-практичні конференції, присвячені гуманітарним проблемам сучасності. Ці конференції є майданчиком для відкритої дискусії, в якій беруть участь представники різних конфесій та вчені різних галузей. 

За матеріалами конференції планується видання збірки. 

 


Національна академія управління

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27