Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Через Сирію у Путіна нема сил для наступу на Донбасі, – Соскін Олег
16 квітня 2018 11:54

Через загострення військових дій у Сирії керівництво Росії немає сил, аби розпочати наступальні дії на кордоні з Україною.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив економіст і політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, відповідаючи на запитання, чи вплине загострення в Сирії на ескалацію ситуації на Донбасі.

«Досвід свідчить, що країни, які є учасниками гібридних війн, зазвичай можуть ефективно вести одну війну, півтори війни вже дуже важко, а дві війни – неможливо вести. Тому оскільки йде загострення військових дій у районі Сирії, а бойові дії можуть розширитись на Ізраїль та перерости у зіткнення на морі та на суходолі, у керівництва Росії немає сил, аби розпочати наступальні дії на кордоні з Україною», – розповів пан Соскін.

На його переконання, якщо розпочати військові дії в Україні, то ніхто не може гарантувати, що зіткнення не перейдуть на територію Росії.

«Там поряд знаходяться Брянськ і Ростов, недалеко до Воронежа й Бєлгорода. В цьому плані є великі ризики для російського режиму. Зараз Путіну необхідно довести свою спроможність на Туманному Альбіоні з Терезою Мей і помститись американцям за завдані удари по Сирії. Отже це раз головне для нього», – відзначив пан Соскін.

Як зауважив експерт, єдине, що могло б спровокувати загострення на східному фронті, – це початок українського наступу на окупований Донбас.


Підписуйтесь на канал Олега Соскіна: https://www.youtube.com/channel/UCPZK9JkL3nDPSSdfJ8hXrHg/videos?disable_polymer=1


Телеканал ZIK

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27