Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Міністр інфраструктури: Польщі важлива Україна у Новому шовковому шляху
14 березня 2018 09:53

Для Польщі важлива участь України у так званому Новому шовковому шляху. Про це у вівторок, 13 березня, поінформував міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик під час XI Форуму Європа-Україна, що проходить у Ясьонці неподалік Ряшева.

Очільник відомства сказав, що Польща має великі надії, пов’язані з українським проектом Go Highway, ініційованим торік. Він зазначив, що ця ініціатива може стати продовженням польської швидкісної автомагістралі A4 в Україні. Це дозволить безпечно транспортувати вантажі з Китаю та України, а також інших держав до Європи та у зворотному напрямку – з Європи на Схід.

Міністр Адамчик також сподівається на відкриття шляху Каспійським морем. Він додав, що Польща є учасником та співакціонером у цьому проекті і вже опрацьовує спільні тарифи на перевезення у галузі залізничного транспорту. Транскаспійський транспортний коридор буде проходити з Китаю територією Казахстану, Каспійським морем, Азербайджаном, Грузією, Чорним морем та Україною до Польщі.

У XI Форумі Європа-Україна бере участь приблизно 500 осіб. Під час заходу відбуваються різні ярмарки, під час яких свою продукцію представляють приблизно 70 суб’єктів господарської діяльності з Польщі, України, а також Угорщини та Румунії.

Нагадаємо, торік стало відомо, що Укравтодор розробляє проект GО Highway, який з'єднає Одесу та Ґданськ автобаном. Будівництво планується на українській частині коридору за маршрутом Одеса-Умань-Львів-Краковець, тоді як польська частина маршруту GO Highway вже готова. На будівництво швидкісного автомобільного сполучення у 2018 році має бути виділено 4 млрд грн.

 

 

 

 

 


 

ПОЛЬСЬКЕ РАДІО

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27