Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Експерт: Україна не може впоратися з посткомуністичним олігархатом
13 березня 2018 15:59

У місцевості Ясьонка, неподалік Ряшева, починається XI Форум Європа-Україна. Цьогоріч учасники зосереджуються на проблемах України у співпраці з Європою. За словами професора Ряшівського університету Даріуша Вояковського, місця України в Європі не можна визначати, без врахування економічної ситуації країни, на яку впливає збройний конфлікт на сході держави.

Професор Вояковський вважає, що українці не можуть впоратися з посткомуністичною олігархічною системою:

«Асоціація України з Європрейським союзом – це пропозиція виходу із цієї системи. Але пропозиця адресована тим, хто цією системою керує. Чи вони насправді переконані в тому, що повинні вийти із цієї системи? Учасники українських дебатів, українська інтелігенція – в цьому сумнівається».

Інша проблема сучасної України, на яку звертає увагу професор Даріуш Вояковський, – потужна еміграція українських громадян до Західної Європи:

«У Польщі кажуть, що тут працює близько мільйона українців. Постійно ж тут мешкає і працює близько 200 тисяч. Упродовж останніх чотирьох років значно збільшилася кількість громадян України, котрі виїжджають до Польщі та інших країн ЄС. Ця міграція становить серйозну проблему для Києва».

XI Форум Європа-Україна триватиме два дні.

 
 
 
 
 


ПОЛЬСЬКЕ РАДІО

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27