Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Олег Соскін: Чому СБУ досі не назвало спонсорів Автономного опору?
OSP-UA.INFO16 жовтня 2017 13:26

У патріотичному місті Львові до цього часу діє така специфічна організація, як Автономний опір, яка за своєю суттю нагадує розробку ФСБ або зовнішньої розвідки Російської федерації. Може це якраз результат того, що досі не відловили друга Вальцмана-Порошенка Дмитра Табачника, якого раніше теж вважали одним із причетних до підтримки руху націонал-комуністів у Львові? Але хто ж зараз фінансує цю структуру? Чому СБУ досі не назвала прізвища спонсорів Автономного опору? Хто дає їм гроші? Антонов? Іонов? Федишин? Дубневичі? Медведчук? Табачник? З ким вони пов'язані? З російськими націонал-комуністами лимоновцями? Чи з євразійцями Дугіна? Чи може з Васерманом? Чи причетний до цього так званого руху Московський патріархат? І чому до цього часу у Львові діє консульство Російської федерації? Може воно якраз і координує діяльність Автономного опору?


Олег Соскін


Подписывайтесь на канал Олега Соскина: https://www.youtube.com/channel/UCPZK9JkL3nDPSSdfJ8hXrHg/videos?disable_polymer=1

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27