Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
У Львові відбувся 5-й з’їзд Української національної консервативної партії
OSP-UA.INFO9 червня 2017 11:31

У парку навпроти собору Святого Юра відбувся сьогодні 5-й з’їзд Української національної консервативної партії.

Як повідомляє кореспондент Leopolis.news, голова УНКП Олег Соскін склав на з’їзді повноваження голови партії. Було затверджено нову редакцію статуту партії, обрано партійний комітет, який здійснює керівництво діяльністю партії.

Заступником голови УНКП обрано екс-депутата Львівської міської ради, екс-кандидата на посаду міського голови Львова Анатолія Країнського. Голову партії на з’їзді вирішили не обирати.

Як зазначив Олег Соскін, сьогодні влада дуже серйозно пресує дрібні партії.

«Вони хочуть заморозити політикум країни, не допустити до влади нові політичні сили патріотичного спрямування. В країні пахне достроковими президентськими виборами. Шанси Порошенка на перемогу щодня зменшується. Ми ведемо перемовини з різними політичними силами, щоб спільно протистояти олігархам. Як підкреслив Соскін, з’їзд проводили біля Святоюрської гори, щоб це святе місце для кожного українця надихало «наших партійців націонал-консерваторів на нову якість політики, яка повинна бути відкритою та чесною».
 
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27