Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Олег Соскін: Банк “Михайлівський” має шанси скасувати постанову НБУ про визнання його неплатоспроможним
OSP-UA.INFO30 грудня 2016 11:06

Більшість банків України можуть довести у суді, що їх штучне банкрутство спровокував навмисно Нацбанк. Про це в коментарі УНН повідомив експерт Олег Соскін.

“Вони можуть структурувати таку систему доказів, що вони були доведені до банкрутства Нацбанком і особисто очільником – Гонтаревою. Вони можуть заявляти про зловживання владою, є така стаття Кримінального кодексу, з боку Гонтаревої, Рожкової та всіх інших, хто ставив підписи на постановах НБУ про визнання неплатоспроможності.

Банк “Михайлівський” має шанси виграти. І не лише він один. Якщо вони (банки – ред.) ще будуть залучати до цього процесу тих, хто мали вклади, депозити, кредити, і вимагати компенсацію за нанесення страждань, моральної шкоди, за пограбування з боку НБУ – то це буде дуже цікавий прецедент, до речі.

Це такий серйозний може бути аспект, якого Гонтарева навіть не чекає. І я думаю, там можуть бути виявлені дуже серйозні речі щодо штучного банкрутства банку і створення умов по паралізації його діяльності. Там (під час визнання банку “Михайлівський” неплатоспроможним - ред.) однозначно був порушений Цивільний кодекс з боку НБУ. Треба, щоб “Фінанси і Кредит”, той же “Приват”, інші власники банків долучалися до процесу. Усі вони можуть виграти”, - наголосив О.Соскін.

При цьому експерт наголосив, що в разі перемоги банку “Михайлівський”, вкладники отримають свої кошти.

Нагадаємо, у травні поточного року Нацбанк раптово визнав банк “Михайлівський” неплатоспроможним, хоча ще в кінці квітня офіційно повідомляв, що банк виконує план фінансового оздоровлення.

За даними ЗМІ, визнання банку “Михайлівський” неплатоспроможним могло бути навмисним з боку зацікавлених осіб в НБУ.

Також нагадаємо, вкладник банку “Михайлівський” виграв суд проти Фонду гарантування вкладів фізосіб, який навмисно і безпідставно відмовив йому в законних виплатах.


Джерело: УНН

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
  

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache