Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Створення Євроатлантичних клубів у загальноосвітніх школах: практичний вимір в євроатлантичній інтеграції України
OSP-UA.INFO4 квітня 2016 15:19

17 березня 2016 року Інститут трансформації суспільства з Управлінням освіти м. Полтави (начальник  Наталія Дорохова) провели сумісний захід на тему: «Створення Євроатлантичних клубів у загальноосвітніх школах: практичний вимір в євроатлантичній інтеграції України». Присутніми були директори, заступники директорів, керівники Євроклубів та педагоги-організатори з 30 шкіл м. Полтави.

На зустрічі виступив директор ІТС Олег Соскін, професор Національної академії управління, керівник проекту зі створення регіональних центрів європейського та євроатлантичного співробітництва в Україні, сертифікований тренер з питань Болонського процесу, ознайомив учасників заходу з діяльністю ІТС і запропоновав можливі напрями співпраці з загальнооосвітніми закладами. Розповів присутнім про модель створення та діяльність Євроатлантичних клубів. Зокрема, про організацію секції «Дебати» при клубах та їх ролі для шкільної спільноти. Особливий інтерес викликала модель проведення дебатів, яку розробив професор О. Соскін. Представники шкіл виявили зацікавленість до створення Євроатлантичних клубів, трансформації Євроклубів у школах, які уже їх створили, та пошук шкіл-партнерів у Європі.

Засідання круглого столу завершилося виступом Гринь Ірини Миколаївни, начальника відділу виховної, позашкільної роботи та соціального захисту при управлінні освіти м. Полтави, яка підтримала пропозиції ІТС щодо співпраці з ЗНЗ м. Полтави і побажала плідної ефективної роботи за їх підтримки.
 
Прес-служба
Інституту трансформації суспільства

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27