Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Україна нарешті зійшла з євразійського шляху. Це історична подія
OSP-UA.INFO23 грудня 2014 15:38

Сьогодні сталася історична подія. Україна остаточно змінює свій цивілізаційний вектор і робить правильний цивілізаційний вибір, а саме Україна відновлює себе як частина європейської цивілізаційної системи. Це означає, що ми сходимо з євразійської дороги, якою, на жаль, Україна йшла майже 400 років. Нарешті ми починаємо рухатись у правильному напрямку.
 
Українська Національна Консервативна партія вітає всіх українців і всіх народних депутатів, які проголосували сьогодні за європейський шлях розвитку. Нарешті ми повертаємось до правильної моделі розвитку.

Після ухвалення закону про скасування позаблокового статусу тепер треба прийняти рішення про закриття російських банків на території України і введення візового режиму з Російською Федерацією, як із загарбником та окупантом, що захопив 8% території України.

Сьогодні не може бути ніяких переговорів з російським агресором і з російськими терористами. Наше генеральне завдання — негайне знищення Лугандонії та звільнення окупованих Росією та її терористичними бандформуваннями українських земель.


Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства

OSP-UA.INFO

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27