Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Турчинова треба арештувати, а не давати йому нові повноваження, - заява
OSP-UA.INFO23 грудня 2014 12:40

Українська Національна Консервативна партія підтримує позицію Юрія Шухевича щодо того, що розширення повноважень РНБО фактично означало б державний переворот в Україні. Ми вітаємо Радикальну партію, Самопоміч і Батьківщину  з тим, що їхні фракції не проголосували за відповідний україножерський закон, який би перетворив Україну на концтабір на чолі з пастором всіх сектантів Турчиновим.

 

Спочатку нехай Турчинов розповість, скільки він отримав відкатів за те, що включав у виборчі списки різних осіб, скільки коштувало на виборах одне місце  в партійному списку. Крім того, слід наголосити, що дії Турчинова призвели до того, зо Тимошенко опинилася у в'язниці. Він розвалив партію Батьківщина. Він сформував тушок, які підтримували Януковича. Він разом з Яценюком винен у тому, що був втрачений Крим і що Янукович разом з членами його банди спокійно залишили територію України.

 

Тому цю особу не те, що не можна призначати на посаду секретаря РНБО, а його треба в буцегарню відправляти. Дуже добре, що парламент не підтримав антиукраїнський, антиконституційний законопроект. Настав час перетворити РНБО просто у консультативно-дорадчу структуру, а не давати йому нові диктаторські повноваження.

 

Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27