Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Турчинова треба арештувати, а не давати йому нові повноваження, - заява
OSP-UA.INFO23 грудня 2014 12:40

Українська Національна Консервативна партія підтримує позицію Юрія Шухевича щодо того, що розширення повноважень РНБО фактично означало б державний переворот в Україні. Ми вітаємо Радикальну партію, Самопоміч і Батьківщину  з тим, що їхні фракції не проголосували за відповідний україножерський закон, який би перетворив Україну на концтабір на чолі з пастором всіх сектантів Турчиновим.

 

Спочатку нехай Турчинов розповість, скільки він отримав відкатів за те, що включав у виборчі списки різних осіб, скільки коштувало на виборах одне місце  в партійному списку. Крім того, слід наголосити, що дії Турчинова призвели до того, зо Тимошенко опинилася у в'язниці. Він розвалив партію Батьківщина. Він сформував тушок, які підтримували Януковича. Він разом з Яценюком винен у тому, що був втрачений Крим і що Янукович разом з членами його банди спокійно залишили територію України.

 

Тому цю особу не те, що не можна призначати на посаду секретаря РНБО, а його треба в буцегарню відправляти. Дуже добре, що парламент не підтримав антиукраїнський, антиконституційний законопроект. Настав час перетворити РНБО просто у консультативно-дорадчу структуру, а не давати йому нові диктаторські повноваження.

 

Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
  

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache