Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту трансформації суспільства у 1995 році
ІТС18 грудня 1995 14:56

Інститут трансформації суспільства (ІТС) зареєстровано у грудні 1994 р. На початку 1995 р. засновано клуб “Лідери”, куди увійшли народні депутати України реформаторських поглядів, керівники різних рівнів і установ, провідних мас-медіа. Керівником обох структур став Олег Соскін. У 1995 р. була напрацьована модель діяльності ІТС, відбулося його становлення як науково-аналітичного центру.

20 вересня 1995 року у м. Черкасах Інститут трансформації суспільства спільно з Черкаською обласною радою, Інститутом економічного розвитку та відділом Економічної просвіти (Світовий банк) організував та провів семінар “Хід економічних реформ в Черкаській області. Роль державних органів влади у процесі реформування економіки регіону”.

22 вересня 1995 року Інститут трансформації суспільства і клуб “Лідери” спільно з Інститутом світової економіки і міжнародних відносин НАН України та депутатською групою “Реформи” (ВРУ) організував та провів “круглий стіл” на тему: “Стан соціально-економічних реформ в Україні: сценарії та можливі наслідки розвитку”.

4 жовтня 1995 року Інститут трансформації суспільства спільно з Інститутом світової економіки і міжнародних відносин НАН України та клубом “Лідери” організував та провів “круглий стіл” на тему: “Стан аудиторської справи в Україні: перешкоди на шляху розвитку та перспективи”.

11 жовтня 1995 року Інститут трансформації суспільства провів “круглий стіл” на тему: “Наслідки прийняття закону України “Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі”. Ідея проведення даного “круглого столу” належить Інституту трансформації суспільства та клубу “Лідери”. Вона підтримана Фондом державного майна України, Контрольною комісією Верховної Ради з питань приватизації, підприємцями та науковцями. “Круглий стіл” відбувся за сприяння Price Waterhouse.

19 жовтня 1995 року у м. Чернігові Інститут трансформації суспільства організував та провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Хід економічних реформ в Чернігівській області. Роль державних органів влади у процесі реформування економіки регіону”. Семінар проведено спільно з Чернігівською обласною та міською Радами, Інститутом економічного розвитку Світового Банку за консультативної та методологічної підтримки відділу економічної просвіти Світового банку.

28 жовтня 1995 року у м. Ялті Інститут трансформації суспільства організував та провів семінар та економічний “круглий стіл” для представників місцевої влади, ділових кіл, представників політичних партій, політичних рухів, профспілок та засобів масової інформації на тему: “Хід економічної реформи у Криму. Роль державних органів влади у процесі реформування економіки регіону”. Семінар проведено спільно з Верховною Радою Криму, урядом Криму, Інститутом Економічного розвитку Світового Банку за консультативної та методологічної підтримки відділу економічної просвіти Світового банку.

13-15 листопада 1995 року у м. Києві Інститут трансформації суспільства спільно з Інститутом Брукінгза (США) та Інститутом світової економіки і міжнародних відносин НАН (Україна) організували та провели міжнародний семінар на тему: “Макроекономічна перспектива: напрямки та проблеми”.

18 листопада 1995 року у м. Донецьку Інститут трансформації суспільства спільно з Донецькою обласною радою, Інститутом економічного розвитку Світового Банку, відділом економічної просвіти Світового Банку організував і провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: ”Хід економічних реформ у Донецькій області. Роль державних органів влади в процесі реформування економіки регіону”. Захід проведено для представників місцевої влади, діячів політичних партій, рухів, профспілок, засобів масової інформації та ділових кіл Донеччини.

29 листопада 1995 року Інститут трансформації суспільства, Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України та клуб “Лідери” організували та провели економічний “круглий стіл” на тему: “Конверсія в Україні: очікування та реальність”.

6 грудня 1995 року був проведений другий економічний “круглий стіл” на тему: “Конверсія в Україні: очікування та реальність”. Ідея проведення даного “круглого столу” належить Інституту трансформації суспільства та Українському центру досліджень світу, конверсії та конфліктних ситуацій. Реалізація ідеї здійснена Інститутом трансформації суспільства, клубом “Лідери” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27