Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Інститут трансформації суспільства у 1997-му: рік плідної діяльності
ІТС27 грудня 1997 14:50

У 1997 р. Інститут трансформації суспільства організував і провів 19 наукових заходів, серед яких: науково-практична конференція, 14 "круглих столів", чотири семінари в регіонах.

Здійснено сім соціологічних досліджень у регіонах України, серед яких м.Київ і Крим.

Проведено п'ять пресових конференцій, з яких дві презентації соціологічних досліджень.

Видано 12 номерів журналу "Економічний часопис". Він включений ВАКом України у перелік видань, де можуть публікуватися результати дисертаційних робіт.

Організовано і проведено два шахових турніри.

Перелік заходів, здійснених Інститутом трансформації суспільства в 1997 році.

1. Шаховий жіночий турнір "Різдвяні зустрічі шахових перлин" (Київ, 7-8 січня 1997 р.).

2. "Взаємодія місцевої влади і приватного малого бізнесу" (семінар та "круглий стіл", Київ, 21 січня 1997р.). Спільно з Шевченківською райадміністрацією м.Києва.

3. "Трансформація соціально-економічної системи України: загальнодержавний та регіональний аспекти (семінар та "круглий стіл", Вінниця, 7 лютого 1997р.). Спільно з Вінницькою міськадмністрацією.

4. "Формування штучної монополії в системі охорони здоров’я - загроза життєзабезпеченню громадян України ("круглий стіл", Київ, 25 лютого 1997р.). Спільно з Фармакологічним комітетом Міністерства охорони здоров’я України.

5. "Інформаційний простір України: від монополізму до тоталітаризму" ("круглий стіл", Київ, 4 березня 1997р.). Спільно з телекомпанією "НАРТ".

6. "Сучасний етап формування законодавчої бази системи самоврядування в Україні" ("круглий стіл", Київ, 28 березня 1997р.). Спільно з Асоціацією демократичного розвитку і самоврядування України.

7. "Проблема соціального страхування в Україні. Роль профспілкових та громадських організацій" ("круглий стіл", Київ, 17 квітня 1997р.). Спільно з Солідарними профспілками України та Київською федерацією профспілок.

8. "Засоби масової інформації та свобода слова на Чернігівщині" ("круглий стіл", Чернігів, 18 квітня 1997р.). Спільно з Чернігівським відділенням Інституту трансформації суспільства.

9. "Велика приватизація: стимулювання інвестицій чи поповнення бюджету" (Київ, 22 квітня 1997р.). Спільно з Українським Інститутом Оцінки та фірмою "Промислова нерухомість".

10. "Україна: проблеми геополітичного вибору" ("круглий стіл", Київ, 3 червня 1997р.). Спільно з Аналітично-інформаційним центром "Рейтинг".

11. "Залучення інвестицій в регіони України: можливості, проблеми та перспективи" (семінар та "круглий стіл", м.Марганець, 10 червня 1997р.). Спільно з Марганецькою міською Радою народних депутатів.

12. "Освіта в контексті національної безпеки України" ("круглий стіл", Київ, 12 червня 1997р.). Спільно з Міжнародним Фондом "Відродження".

13. "Економічна освіта і національна безпека: як досягти органічного взаємозв'язку" ("круглий стіл", Київ, 2 липня 1997р.). Спільно з Міжнародним фондом "Відродження".

14. "Київ: столиця європейської держави чи провінційна околиця (соціально-економічний аспект)" ("круглий стіл", Київ, 17 липня 1997р.).

15. "Соціально-економічна криза на Луганщині набуває вибухового характеру"( пресова конференція, Київ, 30 липня 1997р.). Спільно з Незалежною профспілкою гірників шахти ім.Баракова.

16. "Роль і функції держави в трансформації суспільно-економічних відносин (на прикладі України і Білорусі)" ("круглий стіл", Київ, 9 вересня 1997р.). Спільно з Громадянським Форумом (Білорусь).

17. "Засоби масової інформації та свобода слова на Черкащині" (семінар, м.Черкаси, 19 вересня 1997р.). Спільно з Черкаською молодіжною організацією "Демократичні перетворення України" і Фундацією захисту свободи слова та інформації.

18. "Підсумки страйку і пікетування шахтарів м.Краснодона Луганської області. Можливість єдиних скоординованих дій проти наступу на права людей праці державної номенклатури" (прес-конференція, Київ, 19 вересня 1997р.). Спільно з Незалежною профспілкою гірників і Всеукраїнською асоціацією підприємців .

19. "Як зупинити тотальний наступ державної номенклатури на права українських громадян?" (прес-конференція, Київ, 29 вересня 1997р.). Спільно з Всеукраїнською асоціацією підприємців.

20. "Політична і правова освіта - підґрунтя національної безпеки України" ("круглий стіл", Київ, 30 вересня 1997р.). Спільно з Міжнародним фондом "Відродження".

21. "Ювелірна промисловість України: хто і що гальмує її розвиток?" ("круглий стіл", Київ, 21 жовтня 1997р.). Спільно з господарською асоціацією "Діамант".

22. "Соціальне партнерство між місцевою владою, діловими колами та профспілками (на прикладі м.Чернігова) (семінар, м.Чернігів, 28 жовтня 1997р.). Спільно з Чернігівською міською радою народних депутатів і Гільдією підприємців м.Чернігова. За підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

23. "Хто і як формує в Україні національну управлінську еліту?" ("круглий стіл", Київ, 4 листопада 1997р.). Спільно з Міжнародним фондом "Відродження".

24. "Політики і журналісти за шахівницею" (шаховий турнір, Київ, 15 листопада 1997р.). Спільно з Благодійним фондом "Шахова Україна" і Київською міською шаховою федерацією.

25. "Партнерство муніципального, суспільного і приватного секторів: проблеми становлення і розвитку" (науково-практична конференція, 15-16 грудня 1997р.). Спільно з фондом "Євразія" і Міжнародним фондом "Відродження".

26. "Дрібні торговці на ринках України: соціальний портрет, перепони до існування, прогнозні оцінки розвитку" (пресова конференція за результатами соціологічного дослідження, Київ, 23 грудня 1997р.). Спільно з концерном "Енран".

Усі заходи широко висвітлювались у ЗМІ, їх результати опубліковані у відповідних номерах журналу "Економічний часопис". У семінарах та "круглих столах" брали участь народні депутати України, представники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, регіональної влади, державних установ, посольств та міжнародних організацій, громадських організацій і політичних партій, наукових інститутів, ділових кіл, ЗМІ тощо.

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
  

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache