Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Інститут трансформації суспільства у 1997-му: рік плідної діяльності
ІТС27 грудня 1997 14:50

У 1997 р. Інститут трансформації суспільства організував і провів 19 наукових заходів, серед яких: науково-практична конференція, 14 "круглих столів", чотири семінари в регіонах.

Здійснено сім соціологічних досліджень у регіонах України, серед яких м.Київ і Крим.

Проведено п'ять пресових конференцій, з яких дві презентації соціологічних досліджень.

Видано 12 номерів журналу "Економічний часопис". Він включений ВАКом України у перелік видань, де можуть публікуватися результати дисертаційних робіт.

Організовано і проведено два шахових турніри.

Перелік заходів, здійснених Інститутом трансформації суспільства в 1997 році.

1. Шаховий жіночий турнір "Різдвяні зустрічі шахових перлин" (Київ, 7-8 січня 1997 р.).

2. "Взаємодія місцевої влади і приватного малого бізнесу" (семінар та "круглий стіл", Київ, 21 січня 1997р.). Спільно з Шевченківською райадміністрацією м.Києва.

3. "Трансформація соціально-економічної системи України: загальнодержавний та регіональний аспекти (семінар та "круглий стіл", Вінниця, 7 лютого 1997р.). Спільно з Вінницькою міськадмністрацією.

4. "Формування штучної монополії в системі охорони здоров’я - загроза життєзабезпеченню громадян України ("круглий стіл", Київ, 25 лютого 1997р.). Спільно з Фармакологічним комітетом Міністерства охорони здоров’я України.

5. "Інформаційний простір України: від монополізму до тоталітаризму" ("круглий стіл", Київ, 4 березня 1997р.). Спільно з телекомпанією "НАРТ".

6. "Сучасний етап формування законодавчої бази системи самоврядування в Україні" ("круглий стіл", Київ, 28 березня 1997р.). Спільно з Асоціацією демократичного розвитку і самоврядування України.

7. "Проблема соціального страхування в Україні. Роль профспілкових та громадських організацій" ("круглий стіл", Київ, 17 квітня 1997р.). Спільно з Солідарними профспілками України та Київською федерацією профспілок.

8. "Засоби масової інформації та свобода слова на Чернігівщині" ("круглий стіл", Чернігів, 18 квітня 1997р.). Спільно з Чернігівським відділенням Інституту трансформації суспільства.

9. "Велика приватизація: стимулювання інвестицій чи поповнення бюджету" (Київ, 22 квітня 1997р.). Спільно з Українським Інститутом Оцінки та фірмою "Промислова нерухомість".

10. "Україна: проблеми геополітичного вибору" ("круглий стіл", Київ, 3 червня 1997р.). Спільно з Аналітично-інформаційним центром "Рейтинг".

11. "Залучення інвестицій в регіони України: можливості, проблеми та перспективи" (семінар та "круглий стіл", м.Марганець, 10 червня 1997р.). Спільно з Марганецькою міською Радою народних депутатів.

12. "Освіта в контексті національної безпеки України" ("круглий стіл", Київ, 12 червня 1997р.). Спільно з Міжнародним Фондом "Відродження".

13. "Економічна освіта і національна безпека: як досягти органічного взаємозв'язку" ("круглий стіл", Київ, 2 липня 1997р.). Спільно з Міжнародним фондом "Відродження".

14. "Київ: столиця європейської держави чи провінційна околиця (соціально-економічний аспект)" ("круглий стіл", Київ, 17 липня 1997р.).

15. "Соціально-економічна криза на Луганщині набуває вибухового характеру"( пресова конференція, Київ, 30 липня 1997р.). Спільно з Незалежною профспілкою гірників шахти ім.Баракова.

16. "Роль і функції держави в трансформації суспільно-економічних відносин (на прикладі України і Білорусі)" ("круглий стіл", Київ, 9 вересня 1997р.). Спільно з Громадянським Форумом (Білорусь).

17. "Засоби масової інформації та свобода слова на Черкащині" (семінар, м.Черкаси, 19 вересня 1997р.). Спільно з Черкаською молодіжною організацією "Демократичні перетворення України" і Фундацією захисту свободи слова та інформації.

18. "Підсумки страйку і пікетування шахтарів м.Краснодона Луганської області. Можливість єдиних скоординованих дій проти наступу на права людей праці державної номенклатури" (прес-конференція, Київ, 19 вересня 1997р.). Спільно з Незалежною профспілкою гірників і Всеукраїнською асоціацією підприємців .

19. "Як зупинити тотальний наступ державної номенклатури на права українських громадян?" (прес-конференція, Київ, 29 вересня 1997р.). Спільно з Всеукраїнською асоціацією підприємців.

20. "Політична і правова освіта - підґрунтя національної безпеки України" ("круглий стіл", Київ, 30 вересня 1997р.). Спільно з Міжнародним фондом "Відродження".

21. "Ювелірна промисловість України: хто і що гальмує її розвиток?" ("круглий стіл", Київ, 21 жовтня 1997р.). Спільно з господарською асоціацією "Діамант".

22. "Соціальне партнерство між місцевою владою, діловими колами та профспілками (на прикладі м.Чернігова) (семінар, м.Чернігів, 28 жовтня 1997р.). Спільно з Чернігівською міською радою народних депутатів і Гільдією підприємців м.Чернігова. За підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

23. "Хто і як формує в Україні національну управлінську еліту?" ("круглий стіл", Київ, 4 листопада 1997р.). Спільно з Міжнародним фондом "Відродження".

24. "Політики і журналісти за шахівницею" (шаховий турнір, Київ, 15 листопада 1997р.). Спільно з Благодійним фондом "Шахова Україна" і Київською міською шаховою федерацією.

25. "Партнерство муніципального, суспільного і приватного секторів: проблеми становлення і розвитку" (науково-практична конференція, 15-16 грудня 1997р.). Спільно з фондом "Євразія" і Міжнародним фондом "Відродження".

26. "Дрібні торговці на ринках України: соціальний портрет, перепони до існування, прогнозні оцінки розвитку" (пресова конференція за результатами соціологічного дослідження, Київ, 23 грудня 1997р.). Спільно з концерном "Енран".

Усі заходи широко висвітлювались у ЗМІ, їх результати опубліковані у відповідних номерах журналу "Економічний часопис". У семінарах та "круглих столах" брали участь народні депутати України, представники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, регіональної влади, державних установ, посольств та міжнародних організацій, громадських організацій і політичних партій, наукових інститутів, ділових кіл, ЗМІ тощо.

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27