Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Інститут трансформації суспільства у 1998 році
25 грудня 1998 14:40

У 1998 році Інститут трансформації суспільства організував і провів п'ять "круглих столів" і одну організаційно-методичну нараду в регіоні . На замовлення МЗС Бразилії підготовлено монографію "Як експортувати до України (посібник для бразильських бізнесменів)" (30 д.а.). Спільно з Міжнародним фондом "Відродження" підготовлено аналітичну доповідь "Освіта і національна безпека України". Доповідь розглянута Радою національної безпеки та оборони України, позитивно оцінена і розіслана компетентним структурам та особам за цільовими списками РНБО для висловлення пропозицій. Видано 12 номерів науково-аналітичного журналу "Економічний часопис". Підготовлено 12 аналітичних матеріалів з актуальних економічних питань для центральних органів влади та посольств іноземних держав в Україні. Здійснено два соціологічних дослідження у м.Києві. Проведено одну пресову конференцію та один шаховий турнір.

Заходи, здійснені Інститутом трансформації суспільства у 1998 році

Дата проведення Організатор Назва Тема
1 9-10 січня, м. Київ Інститут трансформації суспільства шаховий жіночий турнір Різдвяні зустрічі шахових перлин
2 червень, м.Київ Інститут трансформації суспільства соціологічне дослідження Київська міська влада: криза загострюється?
3 30 червня, м.Київ Інститут трансформації суспільства прес-конференція за результатами соціологічного дослідження Київська міська влада: криза загострюється?
4 1 липня, м.Дрогобич Інститут трансформації суспільства, Інститут Україно-польських відносин, міські ради міст Дрогобича, Трускавця, Борислава за сприяння Міжнародного фонду "Відродження" семінар та два круглих стола Партнерство муніципального, суспільного і приватного секторів України і Польщі: проблеми становлення й розвитку (на досвіді малих міст України і Польщі)
5 22 вересня - 5 жовтня, м.Київ Інститут трансформації суспільства соціологічне дослідження Місцева влада: погляд киян
6 21 жовтня, м.Луцьк Інститут трансформації суспільства, Луцька міська рада за сприяння Посольства Королівства Нідерландів в Україні конференція - круглий стіл Місцева влада і ділові кола: шляхи до порозуміння
7 17 листопада, м.Тернопіль Інститут трансформації суспільства, Тернопільська Міська рада за сприяння Посольства Королівства Нідерландів в Україні круглий стіл Роль міської влади у формуванні механізмів соціального партнерства (на прикладі м.Тернополя)
8 30 листопада, м.Київ Інститут трансформації суспільства спільно з Адміністрацією Президента України зустріч економістів за круглим столом Бюджетна політика України в умовах перехідного періоду
9 2 грудня, м.Дрогобич Інститут трансформації суспільства за сприяння Міжнародного фонду "Відродження" робоча нарада Необхідність створення Україно-польської регіональної агенції розвитку
10 17 грудня, м.Київ Інститут трансформації суспільства спільно з Адміністрацією Президента України круглий стіл Формування ефективної моделі розвитку національного виробника - передумова стабільних доходів бюджету

У заходах Інституту трансформації суспільства брали участь народні депутати України, представники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, регіональних органів влади, державних установ, посольств та міжнародних організацій, інтелектуальних центрів, наукових та учбових закладів, громадських організації, ділових кіл, ЗМІ тощо. Організовані і проведені Інститутом трансформації суспільства заходи широко висвітлюються у засобах масової інформації. Їх результати опубліковані у відповідних номерах журналу "Економічний часопис".

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27