Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про семінар на тему: "Українсько-польське співробітництво у регіональних програмах розвитку"
ІТС9 березня 1999 14:24

9 березня 1999 року у м.Дніпродзержинськ Інститут трансформації суспільства спільно з Дніпродзержинською міською радою, Свєнтокшиською агенцією розвитку регіону (Польща) та Придніпровською агенцією розвитку (Дніпродзержинськ) організували і провели семінар на тему: "Українсько-польське співробітництво у регіональних програмах розвитку". Проблеми, винесені на обговорення:
 • україно-польсько-американське партнерство - передумова ефективного розвитку регіону;
 • роль українсько-польських агенцій регіонального розвитку у співпраці між Україною та Польщею (на прикладі міст Кельце та Дніпродзержинськ). Форми і напрямки взаємодії між Україною та Польщею на регіональному рівні;
 • інвестиційний потенціал індустрії міста та роль Українсько-польської регіональної агенції розвитку у залученні інвестицій;
 • міська влада і формування системи українсько-польського співробітництва. Необхідність створення муніципального банку.
  Коло учасників: представники Адміністрації Президента України, Western NIS Enterprise Fund (США), U. S. Agency for International Development (USAID, США), Посольства Республіки Польща, Посольства США в Україні, керівники Дніпродзержинської міської ради, підприємницьких структур, банків, діючих бізнес-центрів з Дрогобича, Борислава, Черкас, Тернополя, Луцька, представники ділових кіл Польщі, науковці, засоби масової інформації.
 • [обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

  версія для друку
  версія для друку

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27