Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Столиця занурюється в темряву
OSP-UA.INFO27 грудня 2012 19:27

В Києві велика кількість відключень світла і перебої з електроенергією. Компанія «Київенерго» демонструє, що вона не здатна швидко впоратися з цими аваріями. На номер інформаційно-консультаційної служби «Київенерго» 15-88 додзвонитися практично неможливо, постійно зайнято. Але навіть коли вдається з’єднатися, то жіночий голос каже, що ти 20-ий чи 27-ий в черзі. При цьому просто сміх викликає фраза, що для їхньої компанії важливе кожне твоє питання. Адже треба чекати в черзі на лінії 20-25 хвилин і більше. Інакше, ніж знущанням над киянами, це не назвеш.

Фактично, відбуваються просто масові відключення електрики мешканцям містам. Наприклад, із 7-ої до 18години 27 грудня була відсутня електрика на вулиці Балакліївській у Шевченківському районі. І не можливо було дізнатися, чому трапилась аварія і коли відновиться подача електроенергії. Жодного повідомлення про аварії немає і на офіційному сайті «Київенерго».

Зрозуміло, чому так відбувається. Адже «Київенерго» перебуває в окупації, його захопив мільярдер Рінат Ахметов, якому належить контрольний пакет акцій компанії, і поставив генеральним директором молодого хлопця з Донецька. Начебто тут немає досвідчених фахівців з числа киян. Чому якийсь Ахметов повинен бути власником нашого міського комунального підприємства «Київенерго»?

Настав час повернути цих окупантів до їхньої криворізько-донбаської резервації. Вони знищили Донецьк і Донбаський регіон, а тепер, наче сарана, приповзли до Києва. І такі окупанти як Попов та Герега і Київська міська рада масних котів продали Київ негідникам. Вони просто знущаються над киянами і влаштовують геноцид. Тому що це все – посіпаки сім’ї Януковича, які утворюють разом з нею єдиний режим бандократії.

Кияни врешті-решт повинні піднятися з колін і припинити плазування перед цією зграєю. Скільки можна терпіти кримінальних злочинців рецидивістів у Києві? Якщо вони і далі тут перебуватимуть, то все наше енергетичне господарство зруйнується, і мешканці столиці повернуться у 19 століття, будуть у своїх помешканнях сидіти при свічках. А всі багатоповерхові будинки перетворяться на могильники і резервуари лайна.

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27