Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про круглий стіл на тему: "Ділове партнерство місцевої влади та підприємців - одна з основ ефективного розвитку Київської області"
ІТС9 жовтня 1999 17:30

У м.Бровари (Київська обл.) Інститут трансформації суспільства, Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна організація політичної партії "Демократичний союз", Броварська міська рада, Український інститут підприємництва організували та провели виставку - презентацію - семінар - круглий стіл "Ділове партнерство місцевої влади та підприємців - одна з основ ефективного розвитку Київської області". Учасників та гостей заходу привітав Президент України Леонід Данилович Кучма. У привітанні, який зачитав Олег Соскін, радник Президента України, зазначалося, що захід, який проводиться, направлений на об(єднання зусиль бізнесу та влади з метою стабілізації економічної ситуації в Україні, створення середнього класу як основи будь-якого суспільства.

Під час семінару у Броварах
Мета заходу
 • Визначити ймовірні моделі партнерства між міськими владними структурами та діловими колами Київщини у створенні підприємницького середовища у пристоличному регіоні.
 • Виробити можливі механізми залучення приватного сектору до формування та реалізації муніципальних соціально-економічних програм розвитку.
 • Виявити ефективні механізми формування фінансової бази місцевих бюджетів.
 • Визначити форми участі міської влади у створенні системи внутрішньої і зовнішньої торгівлі Київської області. У виставці - презентації взяли участь і представили свою продукцію понад 200 підприємств з усіх районів та міст Київської області. Виставку відвідало понад 6 тис. чоловік. Такий захід на Київщині було проведено вперше. Під час роботи семінару розглядалися такі питання: 1. Влада і бізнес: порозуміння і співпраця заради розвитку. 2. Особливості формування підприємницького середовища у пристоличному районі. 3. Взаємодія місцевої влади та підприємницьких кіл у формуванні ринкової інфраструктури регіону. 4. Шляхи підвищення підприємницької активності у Київському регіоні. 5. Кредити та інвестиції - важливі фактори економічного розвитку Київщини. 6. Зовнішньоекономічна діяльність підприємств Київщини: ефективні форми та напрями. В рамках заходу був проведений "круглому столі" на тему: "Механізм взаємодії місцевої влади та підприємницьких кіл" (Ведучий: Олег Соскін, радник Президента України, директор Інституту трансформації суспільства) Проблеми, що дискутувалися:
 • Механізми стимулювання розвитку малого бізнесу з боку місцевої влади.
 • Можливості впровадження режиму спеціального інвестування у Київському регіоні.
 • Формування системи кооперації (споживчої, збутової, виробничої, торгової, кредитної) як дієвого джерела надходжень до місцевого бюджету.
 • Перспективи створення регіональної фінансової інституції (банку, фонду тощо) як інструменту акумуляції місцевих грошових ресурсів для використання соціально-економічного потенціалу території.
 • Формування елементів ринкової інфраструктури: регіональної агенції розвитку, консигнаційних складів, приватних переробних підприємств, інформаційно-консалтингових фірм, експортно-імпортних торгових домів, лізингових компаній, торгових бірж, спільних підприємств і фірм тощо.
 • Як оцінити ринковий потенціал підприємства?
 • Якими мають бути першочергові заходи для запобігання банкрутства підприємства?
 • Як підприємство може забезпечити себе необхідними обіговими коштами?
 • Чи гарантує наявність достатніх обігових коштів вихід підприємства з фінансової кризи?
 • Як сформувати маркетингову політику підприємства? Після закінчення роботи семінару та круглих столів відбулося підбиття підсумків та пресова конференція з учасниками заходу. Коло учасників заходу: народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Національного банку України, Посольства Республіки Польща в Україні, керівники Київської облдержадміністрації, Броварської міської влади, районної влади Київської області, Western NIS Enterprise Fund, Інституту трансформації суспільства, Українського інституту підприємництва, великих підприємств, малого та середнього бізнесу, наукових та учбових інститутів, а також засоби масової інформації. Докладніше про цю подію ви можете прочитати в журналі "Економічний часопис" №11’99.
 • [обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

  версія для друку
  версія для друку

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27