Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про круглий стіл на тему: "Промислово-економічна політика: від макро- до мікрорівня"
ІТС1 грудня 1999 17:19

Інститут трансформації суспільства спільно з Київською торгово-промисловою палатою та газетою "Посредник" в рамках програми Freedom House "Партнерство за реформи в Україні" організував та провів "круглий стіл" на тему: "Промислово-економічна політика: від макро- до мікрорівня". Мета заходу:
 • проаналізувати сучасний стан та напрямки промислово-економічної політики в Україні як на загальнодержавному рівні, так і щодо окремих підприємств;
 • визначити мету, механізми формування та засоби впровадження державної промислової політики в Україні;
 • окреслити ймовірні шляхи ліквідації збитковості окремих підприємств та державного сектора економіки в цілому;
 • виробити механізми становлення підприємств як самодостатніх економічних одиниць;
 • підготувати пропозиції щодо трансформування промислової політики у напрямку поєднання інтересів держави і підприємців. Обговорювалися такі проблеми: 1. Роль інституту держави у промисловому розвитку України: принципи формування промислово-структурної політики; податкова політика як фактор активізації ділової активності; формування оптимальної системи власності в Україні (приватна, державна, колективна, змішані форми); шляхи підвищення ефективності державного сектора; система управління державними пакетами акцій; іноземні інвестиції та спільні підприємства як інструмент ефективної промислово-інвестиційної політики. 2. Підприємництво як об'єкт промислово-економічної політики: оцінка промислово-економічної політики держави з точки зору керівників підприємств; перепони на шляху до рентабельного розвитку підприємств; ефективний менеджмент - основний чинник конкурентоздатності підприємств; розвиток приватної власності як шлях виходу реальної економіки з тіні; механізми поєднання інтересів суб'єктів макро- та мікроекономічної політики в Україні. У "круглому столі" взяли участь: народні депутати України, представники Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів України, Міністерства промислової політики, Фонду державного майна України, Посольства США, Посольства Угорщини, , Національного агентства з управління державними корпоративними правами, Інституту трансформації суспільства, Київської торгово-промислової палати, Українського інституту підприємництва, керівники промислових підприємств, а також засоби масової інформації. Пропозиції, вироблені учасниками "круглого столу", будуть подані до Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента України, профільних комісій Верховної ради України для прийняття відповідних рішень. Докладніше про цю подію ви можете прочитати в журналі "Економічний часопис" №1 за 2000 рік, а також на даному сайті у відповідному розділі.
 • [обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

  версія для друку
  версія для друку

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27