Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Все більше львів’ян готові захищати свій голос на вуличних акціях протесту
МедіаСтар9 жовтня 2012 14:03

Із наближенням виборів все більше людей переконується, що влада готується до фальсифікацій результатів виборів. При цьому з кожним днем зростає готовність громадян захищати на вуличних акціях свій вибір. Зокрема, про це свідчать результати опитування, яке провів Інститут трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) серед мешканців 117 виборчого округу міста Львова. Згідно із результатами, 30 % львів’ян відповіли «Так» на запитання, чи готові вони у випадку, якщо відбудуться фальсифікації виборів, взяти участь в акціях протесту, щоб захистити свій голос. Ще 25 % відповіли «Скоріше так». 

Це свідчить про те, що переважна більшість мешканців Львова – понад 55 % - готові до акцій протесту у разі, якщо влада наважиться на фальсифікації виборів. Зазначимо, що відповідне опитування Інститут трансформації суспільства проводив місяць тому, тоді готовими до вуличних акцій були 50% львів’ян. 

Враховуючи протестні настрої мешканців Львова Українська Національна Консервативна партія закликає усіх приєднатися до національно-патріотичних політичних сил та громадських організацій для проведення спільного маршу на честь 70-ої річниці створення Української повстанської армії, який відбудеться 14 жовтня у Львові біля пам’ятника Степанові Бандери.

Багатотисячний марш львів’ян має слугувати своєрідним попередженням для влади, яка повинна розуміти, до чого їй готуватися, якщо відбудуться фальсифікації чи спроби зриву виборів.

Прес-служба Української Національної Консервативної партії
 
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27