Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про круглий стіл на тему: "Формування підприємницького середовища в регіоні: роль місцевої влади та ділових кіл (на прикладі Чернігівської області)"
ІТС21 березня 2000 16:44

21 березня 2000 року Інститут трансформації суспільства (м.Київ), спільно з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва, Чернігівською обласною радою Національної конфедерації праці - Солідарні профспілки України організували та провели "круглий стіл" на тему: "Формування підприємницького середовища в регіоні: роль місцевої влади та ділових кіл (на прикладі Чернігівської області)". Для обговорення пропонувалися наступні проблеми: 1. Підприємницька активність та можливості її підвищення в Чернігівському регіоні. 2. Взаємодія місцевої влади і ділових кіл у вироблені і реалізації програм міського розвитку. 3. Роль профспілкових організацій, торгово-промислової палати та інших громадських організацій у створенні сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності. 4. Роль грошового ринку у формуванні бізнес середовища та інвестиційної активності. 5. Програма дій підприємців в умовах економічної кризи. У заході взяли участь: депутати Чернігівської обласної і міської ради, представник Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, керівники ЗАТ "Інформаційної аналітичної агенції "Гроші та світ", Інституту трансформації суспільства, Українського інституту підприємництва, Чернігівської обласної ради Національної конфедерації праці - Солідарні профспілки України, малого та середнього бізнесу Чернігівської області, представники банків, промислових підприємств, наукових та учбових інститутів, а також засоби масової інформації. Більш докладно про матеріали "круглого столу" читайте в журналі «Економічний часопис».
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2020. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27