Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про круглий стіл на тему: "Налагодження системи комунікацій місцевої влади з недержавними організаціями та громадськістю у виробленні та реалізації програм міського розвитку"
ІТС7 квітня 2000 16:22

Інститут трансформації суспільства (ІТС) спільно з Харківською міською радою організували та провели у м.Харкові "круглий стіл" "Налагодження системи комунікацій місцевої влади з недержавними організаціями та громадськістю у виробленні та реалізації програм міського розвитку" в рамках українсько-нідерландського проекту "Сприяння розвитку демократичної місцевої влади". Проект реалізується ІТС спільно з Асоціацією муніципалітетів Нідерландів за сприяння Міністерства закордонних справ Нідерландів. Мета "круглого столу" : напрацювати практичні механізми, обмінятися думками і підходами щодо формування соціального партнерства місцевої влади, ділових кіл, неурядових організацій, наукових центрів, громадських комітетів, засобів масової інформації для зміцнення місцевого самоврядування і здійснення суспільних перетворень в місті. Питання, що обговорювалися 1. Механізми формування програм міського розвитку. 2. Взаємодія міської влади з діловими колами та недержавними організаціями у вирішенні проблем міста. 3. Відносини між міською владою і громадою: від протиріч до співпраці. 4. Роль міської влади у формуванні громадянського суспільства (забезпечення прав людини; взаємовідносини з засобами масової інформації, політичними партіями; виборчі кампанії, референдуми). У роботі "круглого столу" взяли участь: міські голови - учасники проекту, представники Харківської міської влади, Асоціації міст України, асоціацій підприємців, НДО, громадських організацій і фондів, наукових центрів, засоби масової інформації. З доповіддю на тему: "Взаємодія міської влади з діловими колами та недержавними організаціями у вирішенні проблем міста" виступив Соскін Олег, директор Інституту трансформації суспільства. Матеріали "круглого столу" у повному обсязі будуть опубліковані в науково-аналітичному журналі "Економічний часопис" №5'2000, а також розміщені у відповідному розділі даного сайту.
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27