Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Грищенко, чому МЗС України продовжує боятися «Останнього диктатора» Європи?
УНКП22 грудня 2011 14:25

19 грудня 2011 року активістки громадського руху «FEMEN» провели акцію протесту «КБатька», яка проходила біля центрального входу до головного управління КДБ Білорусі в Мінську. А вже о 19 вечора на мінському автовокзалі "Східний", дівчат схопили люди в чорному (Чорні ескадрони). Це сталося раптово і на очах у багатьох свідків. Як заявила одна з активісток Інна Шевченко, яка вже перебуває у Києві, дівчат схопили, вивезли до лісу і здійснили численні акти наруги (били ціпками, зривали одяг,  обливали зеленкою, обрізали волосся та погрожували вбити).
В Україні завжди шанували жінок. Якщо в нашій країні є хлопці, що поважають українських дівчат, вони мають жорстко відреагувати на жахливі події, що сталися з дівчатами у Білорусі. Дії білоруських КДБістів стосовно українських громадянок просто неприпустимі. Поза сумнівом, здійснена брутальна хижацька акція, яка повністю принижує людську гідність. Зрозуміло, що завдано страшний удар по україно-білоруським відносинам. Якщо продажна кланово-олігархічна влада в Україні не може гідно прореагувати на ці події, то відсіч цим білоруським КДБістським потворам мають дати українські чоловіки, які ще мають дух коліїв-гайдамаків.

Скільки можна терпіти засилля білоруських товарів, які продаються в їх ларьках на українському ринку? Варто відзначити, що від’ємне сальдо торгівлі товарами України з Білоруссю за січень-жовтень 2011 року становить 1,7 млрд. дол. [Державна служба статистики України].  Як довго українці своїми грошами будуть підтримувати диктаторський режим А. Лукашенка. Побиття українських дівчат це подяка за те, що ми годуємо білоруських українофобів? Українська Національна Консервативна партія вимагає від МЗС вислати з України білоруського посла та подати ноту від МЗС України до МЗС Білорусі з приводу, наруги вчиненої над українськими громадянами на території Білорусі.

Якщо цього не буде зроблено Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко має подати у відставку.
 

Прес-служба УНКП
 
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27