Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Галичина: Страйки, пікети, мітинги – найдієвіші засоби боротьби за громадянські права
OSP-UA.INFO12 грудня 2011 14:51

Мабуть цікаво дізнатися, що ж найбільше хвилює у наш час жителів Львівської області, і які здобутки вони вважають найвагомішими, а проблеми – найболючішіми? Відповіді на ці запитання містяться у матеріалах соціального дослідження проведеного у період з 10 по 25 листопада 2011 року Українським фондом «Громадська думка» (президент - Володимир Подгорнов). Фахівцями фонду було опитано 1200 респондентів від 18 років і старших, жителів міст і сіл Галичини. Помилка репрезентативності дослідження складала не більше 2,2%.

Найбільш актуальними проблемами сьогодення більшість опитаних вважають: безробіття (63,10%), охорону здоров’я (34,40%) та соціальну несправедливість (29,10%). Один з найбільших відсотків зі знаком мінус заслужили дії та бездіяльність органів чинної влади (78,80%). Лише 6% жителів регіону позитивно ставляться до органів влади загалом. Такі цифри підтверджують безпрецедентне падіння рейтингів та популярності політики Президента та правлячої «Партії Регіонів» на Галичині. При чому найбільший відсоток опитаних вважають проведення страйків, пікетів, а також мітингів найдієвішим засобом боротьби за свої громадянські права.

Наразі заслуговує на увагу інформація про кількість прихильників членства в ЄС та НАТО серед жителів області. Понад дві третини опитаних (79%) підтримують вступ України до Євросоюзу, а 58% вважають, що вступ до НАТО позитивно вплине на євроінтеграцію України.

Інформаційні матеріали за даними соціологічного дослідження ТУТ

OSP-UA.INFO

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27