Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Голодуючі чорнобильці просять допомоги у тих, хто не став рабом олігархів
OSP-UA.INFO7 грудня 2011 19:43

Координатор акцій протестів по Києву та Київської області Володимир Тимофієв звернувся до Інтернет-ресурсу OSP-UA.INFO з проханням розповсюдити спеціальне звернення до громадян України.

Володимир Тимофієв,
координатор акцій протестів по Києву та Київської області

Сьогодні, 7 грудня 2011 року, я знову зустрічався з чорнобильцями, що голодують у Маріїнському парку біля Кабінету Міністрів України. Хочу відзначити, що стан здоров’я голодуючих швидко погіршується. Сьогодні „швидка допомога” забрала до лікарні дев’ять осіб у тяжкому стані.

По суті, правляча бандократія Януковича-Азарова чинить геноцид українського народу. Правлячі олігархи діють в найкращих традиціях фашистського гестапо. Вони свідомо вбивають одну з найбільш незахищених верств українського суспільства – чорнобильців. Це люди, які пожертвували своїм здоров’ям та життям, щоб була Україна, щоб сьогодні українські громадяни могли жити на українській землі. Якби не чорнобильці, то українська нація вже не мала б України, на її території було б ядерне пекло.

Українці, невже у вас така коротка історична пам’ять?! Невже правляча кланова бандократія перетворила вас на біомасу, на покірних в’язнів концтабору?!

Голодуючі чорнобильці звертаються до громадян України, які ще зберегли людську гідність, з проханням прийти 8 грудня 2011 року о 10 год. ранку до Кабінету Міністрів України і підтримати їх. Чорнобильці вимагатимуть зустрічі з прем’єр-міністром М.Азаровим. Саме він вирішив принести у жертву кривавому ідолу Молоху життя сотень тисяч чорнобильців.

Українці, тільки разом ми зможемо відстояти наші права і свободи, гарантовані Конституцією України. Пам’ятаймо, сьогодні знищать чорнобильців, а завтра повбивають вас, ваших дітей та онуків! Досить мовчати! Досить бути бидлом! Бандитів-олігархів, які творять геноцид українського народу, – за грати, на нари! Вони мають відповідати за порушення норм Основного Закону України, за брутальне нехтування статтею 5 Конституції України, за узурпацію влади.

Загальний збір завтра, 8 грудня 2011 року, о 10 год. ранку біля Кабінету Міністрів України.

OSP-UA.INFO

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27