Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Вийшов друком науковий журнал «Економічний часопис-ХХІ» №9-10’2011
Анонс1 грудня 2011 09:16

Шановні пані та панове!

Інформуємо Вас, що вийшов друком науковий журнал «Економічний часопис –XXI» №9-10’2011, який видає Інститут трансформації суспільства. Пропонуємо Вам ознайомитися з науковими статтями та науковою інформацією, опублікованими у журналі.

У рубриці „Світове господарство і міжнародні економічні відносини” вміщено статтю заступника Міністра закордонних справ України Майка В.А. „Зовнішньополітичні та економічні пріоритети України у країнах Центральної, південної і Південно-Східної Азії”.

У рубриці „Політичні науки” представлено статтю кандидата політичних наук Ніколаєнко Н.О. „Адміністративний ресурс: політико-правові проблеми протидії” та ін.

У рубриці „Економіка та управління національним господарством” представлено статті доктора економічних наук Савченка В.Ф., аспіранта Чернігівського державного інституту економіки і управління Лося А.Ф. „Оцінка рівня податкового навантаження в Україні”, кандидата економічних наук Єфремова В.В. „Економічна освіта як необхідна умова для впровадження в Україні інноваційної моделі розвитку”.

У рубриці «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка» розміщено статтю доктора економічних наук В.В.Орлової., асистента кафедри Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Остпаюк Н.І. „Економічна діагностика процесів розвитку регіонального туристичного ринку”, статтю Рава-Руського міського голови Верещук І.А. „Особливості територіальної організації влади Львівської області” та ін.

У рубриці «Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика» опубліковано статті доктора економічних наук Комарової О.А. „Особливості формування випереджального рівня освітнього потенціалу суспільства”.

У рубриці „Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці” представлено статті доктора політичних наук Зернецької О.В. „Новий виток конкурентної боротьби в Інтернеті: cloud computing”, доктора економічних наук Іванової В.В. „Якісні аспекти інформаційного забезпечення економіки, заснованої на знаннях, інформаційними суб’єктами кластерів”, доктора економічних наук Устенка С.В., аспіранта Київського національного університету імені Вадима Гетьмана Шараєвського Д.В. „Ефективність посередництва комерційних банків в Україні: порівняльний аналіз банків з іноземним та українським капіталом”.

Придбати журнал у друкованому вигляді можна в редакції (вартість 1 примірника – 35 грн.).

Читайте та передплачуйте науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХІ”! Передплату на 2012 рік можна оформити в ДП „Преса” (передплатний індекс 96437), передплатних агенціях «Ідея», «Саміт», «Періодика», а також через редакцію журналу з будь-якого місяця року!

З повагою Антоніна Матвійчук,
головний редактор журналу “Економічний часопис-ХХI”
Звертайтеся за тел.: (044) 235 98 27, 235 98 28, 235 80 23;
e-mail: editor@osp.com.ua

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27