Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про круглий стіл "Євроатлантичний вибір і система національної безпеки України і Польщі"
ІТС20 жовтня 2000 12:15

Інститут трансформації суспільства і Польський Інститут в Києві організували і провели в м.Києві круглий стіл "Євроатлантичний вибір і система національної безпеки України і Польщі". Обговорювалися такі проблеми
 • Роль українсько-польського стратегічного партнерства у створенні ареалу безпеки євроатлантичного регіону.
 • Значення Польщі як члена Атлантичного Альянсу для включення України до системи колективної оборони та зміцнення політичної стабільності в регіоні.
 • Поглиблення партнерства між Україною і НАТО - ключовий чинник її утвердження як європейської держави.
 • Вплив російського чинника на формування системи національної безпеки України і Польщі.
 • Адаптація системи відносин між Україною і Польщею до нової структури європейської безпеки.
 • Посилення ролі та можливостей України і Польщі в умовах скасування ідеологічного, політичного та військового поділу Європи.
 • Економічна доцільність поглиблення співробітництва України з НАТО.
 • Співпраця та діалог у військовій сфері як реалізація спільних інтересів безпеки в Європі.
  Учасники круглого столу: дорадник Президента Республіки Польща, члени Українсько-Польського Консультативного президентського комітету Л. Кучма - А. Квасьнєвський, представники Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони та Міністерства економіки України, Національного банку України, керівники Атлантичної Ради в Україні, Центру інформації та документації НАТО в Україні, міжнародної програми "Ініціатива Співпраці Польща - Америка - Україна, Посольства Республіки Польща в Україні, Українсько-Польського Форуму, науковці-аналітики з Національного інституту стратегічних досліджень, Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, Національної Академії МО України, Фонду "Стратегія-1", Інституту українсько-польських відносин, Національного науково-дослідного інституту оборонних технологій і воєнної безпеки України, Інституту політичних та етнонаціональних досліджень НАН України, Центру ураїнсько-польських студій, Інституту реформ, а також засоби масової інформації. Перебіг дискусії, що точилася під час засідання круглого столу, опублікована в журналі "Економічний часопис" №10'2000.
 • [обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

  версія для друку
  версія для друку

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27