Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про круглий стіл "Євроатлантичний вибір і система національної безпеки України і Польщі"
ІТС20 жовтня 2000 12:15

Інститут трансформації суспільства і Польський Інститут в Києві організували і провели в м.Києві круглий стіл "Євроатлантичний вибір і система національної безпеки України і Польщі". Обговорювалися такі проблеми
 • Роль українсько-польського стратегічного партнерства у створенні ареалу безпеки євроатлантичного регіону.
 • Значення Польщі як члена Атлантичного Альянсу для включення України до системи колективної оборони та зміцнення політичної стабільності в регіоні.
 • Поглиблення партнерства між Україною і НАТО - ключовий чинник її утвердження як європейської держави.
 • Вплив російського чинника на формування системи національної безпеки України і Польщі.
 • Адаптація системи відносин між Україною і Польщею до нової структури європейської безпеки.
 • Посилення ролі та можливостей України і Польщі в умовах скасування ідеологічного, політичного та військового поділу Європи.
 • Економічна доцільність поглиблення співробітництва України з НАТО.
 • Співпраця та діалог у військовій сфері як реалізація спільних інтересів безпеки в Європі.
  Учасники круглого столу: дорадник Президента Республіки Польща, члени Українсько-Польського Консультативного президентського комітету Л. Кучма - А. Квасьнєвський, представники Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони та Міністерства економіки України, Національного банку України, керівники Атлантичної Ради в Україні, Центру інформації та документації НАТО в Україні, міжнародної програми "Ініціатива Співпраці Польща - Америка - Україна, Посольства Республіки Польща в Україні, Українсько-Польського Форуму, науковці-аналітики з Національного інституту стратегічних досліджень, Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, Національної Академії МО України, Фонду "Стратегія-1", Інституту українсько-польських відносин, Національного науково-дослідного інституту оборонних технологій і воєнної безпеки України, Інституту політичних та етнонаціональних досліджень НАН України, Центру ураїнсько-польських студій, Інституту реформ, а також засоби масової інформації. Перебіг дискусії, що точилася під час засідання круглого столу, опублікована в журналі "Економічний часопис" №10'2000.
 • [обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

  версія для друку
  версія для друку

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
    

  bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache