Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Спільний польсько-український проект
ІТС14 грудня 2000 15:24

Інститут трансформації суспільства (директор О.Соскін, Україна) та Інститут Східних Студій (Зигмунт Бердиховський, депутат Сейму Республіки Польща, голова підкомісії Сектора банківських справ і страхування, Голова програмової ради ISW) започаткували спільний польсько-український проект, який передбачає надання 10-ти студентам, які здобувають вищу освіту в Національному університеті "Києво-Могилянська академія", щомісячних стипендій двох провідних наукових інститутів України і Польщі.

Керівники ІТС і ISW зі стипендіатами НаУКМА
Мета проекту: по-перше, підтримати талановиту українську молодь, яка навчається в провідному українському вузі на економічному та правовому факультетах, і яка орієнтована у своєму подальшому житті працювати заради формування європейської демократичної України; по-друге, сприяти зміцненню українсько-польських відносин на рівні наукових і навчальних закладів, формуючи тим самим конкретні підвалини реалізації стратегічного партнерства України і Польщі. Перші стипендії студентам економічного, правового факультетів та факультету комп'ютерних технологій НаУКМА 14 грудня 2000 року в урочистій обстановці вручили Єжи Рейт, директор Бюро міжнародної співпраці Інституту Східних Студій, та Олег Соскін, директор ІТС.
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27