Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про міжнародну конференцію в м.Ковелі
ІТС29 квітня 2001 12:56

Інститут трансформації суспільства (Україна) спільно з Нижньосілезьким воєводством (Польща), Нижньосілезьким навчальним центром для працівників органів місцевого самоврядування (Польща) та Ковельською міською радою (Україна) організували та провели 27-28 квітня 2001 року в м. Ковелі міжнародну науково-практичну конференцію "Формування механізмів співпраці між міською владою та бізнесом України і Польщі". Захід здійснено в рамках проекту "Формування механізмів регіональної співпраці між місцевою владою та діловими колами України та Польщі", що підтримується Агентством міжнародного розвитку США (USAID) за програмою "Ініціатива співпраці Польща - Америка - Україна". 27 квітня під час церемонії відкриття конференції з офіційним привітанням до учасників заходу звернулися Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, Рішард Рокіта, радник маршалка Нижньосілезького воєводства (Польща), Володимир Бойко, міський голова м. Ковеля. Вони наголосили на важливості винесеного для обговорення питання, особливо у світлі співпраці з польськими партнерами на муніципальному рівні. Під час пленарного засідання конференції розглядалися такі питання: 1. Державні та місцеві основи регулювання взаємовідносин між владою і бізнесом в Україні і Польщі (доповідали: Микола Пааль, директор бізнес-інкубатору м.Біла Церква (Київська область); Цезарі Кочерга, керівник відділу співпраці із закордоном правління міста Вроцлава, консультант з питань європейської інтеграції Нижньосілезького навчального центру для працівників місцевого самоврядування (Польща) 2. Взаємодія місцевої влади і бізнесу: як узгодити інтереси та уникнути протиріч (доповідали: Зеновій Бермес, президент Асоціації роботодавців Львівської області, уповноважений з питань захисту підприємництва по Львівській області Державного комітету України з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва; пан Хуберт Сабала, директор-радник підприємства нвестиційних порад м. Длуголенка, екс-вуйт гміни Длуголенка (Польща) 3. Стратегічне планування як важливий інструмент консолідації зусиль міської влади і ділових кіл (доповідали: Юрій Васін, заступник міського голови м. Конотопа; Рішард Рокіта, радник маршалка Нижньосілезького воєводства (Польща) 4. Роль співпраці міської влади і бізнес-структур у подоланні монофункціональності міста 28 квітня в рамках міжнародної науково-практичної конференції були проведені два тематичні круглі столи:
 • "Практичний досвід співпраці міської влади і бізнесу в Україні і Польщі: успішні проекти, причини невдач, шляхи до порозуміння"
 • "Механізми формування та впровадження моделі співпраці ділових кіл України і Польщі під патронатом міської влади" Участь у пленарному засіданні та круглих столах науково-практичній конференції взяли керівники та депутати Ковельської, Сарненської, Комсомольської, Конотопської, Костопільської, Калуської та Долинської міських рад, Інституту трансформації суспільства, Нижньосілезького воєводства (Польща), відділу освіти і виховання міської ради міста Свідниця (Польща), Підприємства інвестиційних порад (Польща), відділу співпраці із закордоном правління міста Вроцлава (Польща), Нижньосілезького навчального центру для працівників місцевого самоврядування (Польща), Асоціації роботодавців Львівської області, Волинської філії АТ "ЗУКБ", "Промінвестбанку", бізнес-інкубатору м. Біла Церква (Київська область), недержавних громадських організацій, житлово-комунальних господарств, приватних та державних промислових підприємств, а також представники Державного комітету України з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва, проекту БІЗПРО (USAID) та засобів масової інформації.
 • [обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

  версія для друку
  версія для друку

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27