Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Науково-практичний семінар "Формування механізмів взаємодії між міською владою та недержавними організаціями в правовій сфері"
ІТС30 травня 2001 12:34

Інститут трансформації суспільства спільно з Миколаївською міською радою в рамках українсько-голландського проекту "Взаємодія між міською владою та недержавними організаціями - запорука поглиблення демократичних реформ в Україні" організували та провели в м.Миколаєві науково-практичний семінар та круглий стіл "Формування механізмів взаємодії між міською владою та недержавними організаціями в правовій сфері". Мета: вироблення практичних механізмів та принципів формування системи взаємовідносин між муніципальними органами влади та НДО в правовій сфері на основі досвіду європейських країн задля спільної взаємоузгодженої реалізації стратегічних та тактичних планів розвитку міст та зміцнення демократичних основ місцевого самоврядування. Під час семінару та круглого столу обговорювалися такі питання: функції і повноваження органів місцевого самоврядування у правовій сфері (дотримання прав, свобод і законних інтересів громадян) та практика їх реалізації; взаємодія органів місцевого самоврядування та недержавних громадських організацій з питань реалізації соціально-культурних прав і свобод громадян; взаємодія органів місцевого самоврядування та недержавних громадських організацій з питань реалізації економічних прав і свобод громадян; взаємодія органів місцевого самоврядування та недержавних громадських організацій з питань забезпечення законності та правопорядку. Учасники науково-практичного семінару і круглого столу: керівники і депутати Миколаївської міської ради, представники апарату Верховної Ради України, Міжвідомчої комісії з питань місцевого самоврядування при Кабінеті Міністрів України, Інституту трансформації суспільства, громадської організації "Дитячий просвітницько-культурний центр", Українського центру правничих студій при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, Миколаївського молодіжного товариства дружби і культурних зв‘язків із зарубіжними країнами "Відкритий світ", Народно-демократичної ліги молоді, партії "Прагматичний вибір", Народно-демократичної партії, Партії Регіонів України, науково-аналітичних центрів, правових інституцій, громадських організацій і фондів Києва і Миколаєва, експерти з питань розвитку правового сектора, засоби масової інформації.
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27