Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Курс може обвалитися до 12 грн/дол. – О.Соскін
Інтермедіа консалтинг24 грудня 2010 10:02

Після новорічних свят гривня може обвалитися. Таку думку в ексклюзивному коментарі ІМК висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

"Тиждень тому було прийнято рішення почати формувати золотовалютний запас у російських рублях. Це є ознакою того, що гривня якимось чином починає зливатися з російським рублем. З другого боку, ми бачимо, що людина, яка призначена головою Національного банку (С.Арбузов. - Ред.), не є професійним банкіром. Він, звісна річ, працював на якихось засадах, але для посади голови НБУ, я вважаю, він є абсолютно незрілою персоною. Ми не знаємо його програми, не знаємо його дій, не знаємо його портфоліо, не знаємо, які кроки він буде робити, він не оприлюднив свою програму", - зазначив О.Соскін.

На його думку, "після свят, десь наприкінці січня, може відбутися обвал гривні".

"Фактично до десяти-дванадцяти вона може обвалитися. Хто понесе за це відповідальність? Цей новопризначений Арбузов, про якого взагалі нічого не відомо?", - зазначив експерт.

На запитання, що саме може послужити причиною обвалу національної валюти, О.Соскін заявив, що передумовами цього можуть стати "непрофесійність та закритість нового керівництва, належність його до корпоративної сім’ї Януковича та непрозорість дій НБУ".

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, Верховна Рада призначила Сергія Арбузова головою Національного банку України.


Джерело: ІМК

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27