Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Східне партнерство та ідея європейської інтеграції
ІТС23 листопада 2010 18:34

23 листопада 2010 року у Києві відбувся міжнародний експертний круглий стіл „Східне партнерство та ідея європейської інтеграції. Можливості, обмеження і сфери співробітництва з точки зору Польщі і України”.

Захід організував Інститут зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України спільно з польською фундацією «Форум Східної Політики», громадською організацією «Група стратегічних та безпекових студій» за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.Мета міжнародного експертного семінару – визначення пріоритетних цілей Східного партнерства для Польщі та України і можливостей їх реалізації в співпраці України, Польщі та Німеччини.

На обговорення виносилися такі питання, як: польське бачення Східного партнерства, Східне партнерство як імпульс для польсько-українських відносин; чи дійсно Програма Східного партнерства може становити нову якість у відносинах Європейський Союз – Україна; чи потрібна нам «спільна» і «уніфікована» політика Європейського Союзу щодо України; енергетична безпека, політична модернізація та інтеграція, головні виклики Східному Партнерству.

Учасники заходу: представники органів державної влади, наукових інституцій, провідні вітчизняні та міжнародні експерти, представники дипломатичного корпусу країн східного партнерства та представники засобів масової інформації.У роботі круглого столу взяв участь директор Інститут трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін.

Прес-служба
Інституту трансформації суспільства

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27