Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Формування механізмів співпраці між місцевою владою та діловими колами України і Польщі
ІТС11 серпня 2001 18:35

У липні 2001 р. вийшла у світ книга "Формування механізмів співпраці між місцевою владою та діловими колами України і Польщі", підготовлена Інститутом трансформації суспільства (ІТС). Вона містить основні матеріали і доробки, напрацьовані в ході українсько-польсько-американського проекту, що впроваджувався ІТС разом із його польськими партнерами - Нижньосілезьким воєводством і Нижньосілезьким центром місцевого самоврядування протягом 2000-2001 рр. у рамках програми "Ініціатива Співпраці Польща - Америка - Україна" за підтримки Агентства Міжнародного Розвитку (USAID). Вона є інтегральним інтелектуальним продуктом, виробленим керівниками місцевої влади, підприємницьких та науково-дослідницьких структур України і Польщі.
Книга складається з трьох основних розділів: "Місцеве самоврядування в Україні і Польщі: досвід та проблеми", "Механізми співпраці міської влади з діловими колами в Україні і Польщі", "Агенції розвитку в Україні і Польщі: напрями та перспективи діяльності", що відображає пріоритетні напрями впровадження проекту. Тут представлені статті, тексти виступів, доповідей, інтерв'ю керівників українських та польських міст, науково-аналітичних установ, підприємницьких структур, агенцій регіонального розвитку тощо, де розглядаються теоретичні та практичні аспекти формування дієвих механізмів співпраці між місцевою владою та діловими колами України і Польщі. У вступній частині викладені загальна інформація про цілі та завдання проекту, а також думки польських та американських партнерів Інституту трансформації суспільства щодо важливості й очікуваних результатів від втілення цього проекту. У розділі "Додатки" представлені матеріали і документи, розроблені аналітиками та юристами Інституту трансформації суспільства в рамках впроваджуваного проекту, а саме: "Модель, напрями та механізми діяльності регіональних агенцій розвитку в містах України", Статут Українсько-польської Агенції регіонального розвитку (у формі міжнародної благодійної організації). У цьому ж розділі міститься інформація про агенції регіонального розвитку Польщі, їх адреси і телефони, якими можна скористатися для налагодження співпраці з польськими партнерами. Книга розрахована на керівників владних структур муніципального, регіонального та державного рівнів, науковців і аналітиків, викладачів і студентів. Шеф-редактор - ОЛЕГ СОСКІН, директор Інституту трансформації суспільства, керівник проекту. Видання здійснено українською та польською мовами. Формування механізмів співпраці між місцевою владою та діловими колами України і Польщі: Збірка матеріалів. - К.: "АДЕФ-Україна", 2001. - 120 с. ISBN 966-7936-05-8

© Інститут трансформації суспільства, 2001.


Книга розповсюджуватиметься безкоштовно. Для замовлення просимо у письмовій формі обгрунтувати її необхідність для вашої організації та означити аудиторію, яка нею користуватиметься. Заявку надішліть, будь ласка, поштою, факсом або на електронні адреси Інституту трансформації суспільства.
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27