Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Засідання Координаційної Ради та Колегії Громадської Ліги Україна-НАТО
ІТС29 грудня 2009 17:36

29 грудня відбулося засідання Координаційної Ради та Колегії Громадської Ліги Україна – НАТО. Були обговорені звіт та діяльність Ліги за 2009 рік та плани на 2010 рік. У роботі засідання взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства (ІТС), заступник голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна – НАТО, керівник проекту зі створення регіональних центрів євроатлантичної інтеграції в Україні.


Питання, що обговорювалися під час заходу:
1. Звіт про діяльність Громадської Ліги Україна-НАТО за 2009 рік.
Доповідачі – члени Координаційної Ради
2. Обговорення плану діяльності Громадської Ліги Україна-НАТО на 2010 рік.
Доповідачі – члени Координаційної Ради
3. Різне.

Олег Соскін окреслив особливості сучасного етапу євроатлантичної інтеграції України. Він також розповів про багатогранну діяльність Інституту трансформації суспільства (ІТС) 2009 року у цьому напрямі. Зокрема було відмічено, що ІТС створення регіональних центрів євроатлантичної інтеграції та їх філіалів у містах України. О.Соскін нагадав, що за Моделлю, виробленою Інститутом трансформації суспільства, в обласних центрах України уже створені та діють 14 центрів євроатлантичної інтеграції. Цей процес ІТС здійснює спільно із Громадською Лігою Україна – НАТО та іншими державними і недержавними структурами.

О.Соскін підкреслив, що діяльність громадських організацій та державних установ у сфері інформування українських громадян про нову стратегію Північноатлантичного альянсу та перспективні форми співробітництва Україна-НАТО залежить від державного фінансування й підтримки курсу євроатлантичної інтеграції безпосередньо керівництвом держави, адже саме основні інститути державної влади повинні виконувати задекларований зовнішньополітичний курс країни. Невиконання Закону України «Про основи національної безпеки», переконаний пан О. Соскін, призведе до послаблення демократичних тенденцій розвитку українського суспільства.

Директор Інституту трансформації суспільства висловив жаль, що у 2009 році не вдалося виконати Всеукраїнське соціологічне дослідження стосовно євроатлантичного вибору українського суспільства. Відтак сьогодні немає абсолютно чіткої цифри прибічників, противників і громадян, які не визначилися стосовно інтеграції України до НАТО.


Прес-служба
Інституту трансформації суспільства

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27