Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Масові акції можуть бути тільки проти кандидатів - Олег Соскін
Гарт23 грудня 2009 15:06

Народ не вийде на Майдан за кандидатів в президенти, але може вийти проти плутократії і олігархії, підкреслює директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

На думку експерта, не буде ані Майдану за Тимошенко, ані Антимайдану за Януковича, оскільки в більшості український народ не підтримує жодного з кандидатів. І особливо після останніх економічних негараздів, епідемії, тощо.

Він переконаний, що якщо раніше люди з різних міст України були готові стояти на Майдані за Юлію Тимошенко за 50 грн. добових, сьогодні прем’єру на це розраховувати не прийдеться. «Менше ніж за 150 грн. цього разу ніхто в Київ не поїде. І за такі гроші поїдуть тільки ті, хто матиме час і бажання подивитись столицю», - говорить він.

Але якщо почнеться газовий конфлікт з Росією, що може статись між першим і другим туром виборів, за припущенням Олега Соскіна, народ може вийти на Майдан проти всіх – проти олігархії і плутократії. «І ніхто не знає, з чого це може початись. Спонтанні виступи починаються несподівано. Це загроза для країни, але в першу чергу це велика загроза для олігархів. А стояти за кандидатів українці не стануть. Це, як кажуть «дурень думкою радіє», - підсумовує експерт.

ГАРТ

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27