Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Масові акції можуть бути тільки проти кандидатів - Олег Соскін
Гарт23 грудня 2009 15:06

Народ не вийде на Майдан за кандидатів в президенти, але може вийти проти плутократії і олігархії, підкреслює директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

На думку експерта, не буде ані Майдану за Тимошенко, ані Антимайдану за Януковича, оскільки в більшості український народ не підтримує жодного з кандидатів. І особливо після останніх економічних негараздів, епідемії, тощо.

Він переконаний, що якщо раніше люди з різних міст України були готові стояти на Майдані за Юлію Тимошенко за 50 грн. добових, сьогодні прем’єру на це розраховувати не прийдеться. «Менше ніж за 150 грн. цього разу ніхто в Київ не поїде. І за такі гроші поїдуть тільки ті, хто матиме час і бажання подивитись столицю», - говорить він.

Але якщо почнеться газовий конфлікт з Росією, що може статись між першим і другим туром виборів, за припущенням Олега Соскіна, народ може вийти на Майдан проти всіх – проти олігархії і плутократії. «І ніхто не знає, з чого це може початись. Спонтанні виступи починаються несподівано. Це загроза для країни, але в першу чергу це велика загроза для олігархів. А стояти за кандидатів українці не стануть. Це, як кажуть «дурень думкою радіє», - підсумовує експерт.

ГАРТ

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
  

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache