Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Об’єднання «під Ющенка» можливе лише на словах – Олег Соскін
Гарт22 грудня 2009 19:49

Спроби об’єднати національні, ліберально-консервативні сили – агонія Віктора Ющенка, вважає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

За словами експерта, всі кандидати в президенти, що сповідують праву ідеологію, дуже різні. Кожен з них має власний план дій і сьогодні вже ніхто не вважає діючого Президента лідером. Тому союз «під Ющенка» неможливий.

«Всі розуміють, що на президентських виборах Віктор Ющенко набере максимум 3%. І для Гриценка, Яценюка, Тягнибока, Костенка, він не є перспективним, об’єднуючим кандидатом. Тому це об’єднання залишиться тільки на словах»,- переконаний експерт.

Про об’єднання на парламентських виборах, на погляд Соскіна, сьогодні говорити зарано. «Спочатку потрібно провести вибори президентські, потім до місцевих органів влади. При чому перед цим потрібно змінити виборчу систему до місцевих органів влади, а потім - до Верховної Ради, обов’язково запровадити відкриті списки в окремих округах, і тільки після цього говорити про якісь об’єднання на парламентських виборах»,- пояснює він.

Крім цього експерт додає, що сьогодні Віктор Ющенко виглядає безперспективним і на парламентських виборах. «Всі хочуть почекати, подивитись скільки голосів 17 січня він набере. А після результатів буде видно, з ким варто мати справу», - підкреслює він.

ГАРТ

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27