Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
В ГПУ є певний баланс сил, який БЮТ намагається порушити - Олег Соскін
Гарт18 грудня 2009 18:54

Змінити керівництво Генеральної прокуратури Блоку Тимошенко до виборів не вдасться, переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

«Сьогодні сили у чотирьох фінансово-корпоративних груп приблизно однакові. Тому групи Ющенка і Литвина-Кучми не зацікавлені в послабленні групи Януковича в Генеральній прокуратурі. Оскільки, якщо вони зараз це допустять, заплющать очі на дії Тимошенко, їй вдасться усунути Рената Кузьміна, Віктора Кудрявцева, і т.д. І позиції фінансово-корпоративної групи БЮТ стануть достатньо чільними в ГПУ, навіть з ознаками монополії», - підкреслює він.

При цьому, як зауважує Олег Соскін, якщо в другому турі різниця між Януковичем і Тимошенко буде мізерною, дуже серйозну роль відіграватимуть суди, ЦВК і в решті решт Генпрокуратура. «Особливо, якщо почнуться масові заворушення», - відзначає він.

І в цій ситуації, за словами експерта, надзвичайно важливо мати свій сегмент в Генпрокуратурі.«І зараз справа не в тому хороший чи поганий Кузьмін. А в тому, що він є фігурою, яка захищає інтереси певної кланово-корпоративної групи – донецької. Є фігури, які захищають клан Кучми, Литвина, Кравчука, є фігури, які захищають клан сім’ї Ющенка. І є певна рівновага. Тому в цій ситуації три клани, як три члена олігополії, повинні поставити на місце четвертого члена олігополії, який хоче порушити баланс і захопити всі командні висоти в одному з репресивних органів, щоб потім захопити монополію в усій державі над усіма іншими командними висотами», - зауважує експерт.

ГАРТ

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
  

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache