Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
В ГПУ є певний баланс сил, який БЮТ намагається порушити - Олег Соскін
Гарт18 грудня 2009 18:54

Змінити керівництво Генеральної прокуратури Блоку Тимошенко до виборів не вдасться, переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

«Сьогодні сили у чотирьох фінансово-корпоративних груп приблизно однакові. Тому групи Ющенка і Литвина-Кучми не зацікавлені в послабленні групи Януковича в Генеральній прокуратурі. Оскільки, якщо вони зараз це допустять, заплющать очі на дії Тимошенко, їй вдасться усунути Рената Кузьміна, Віктора Кудрявцева, і т.д. І позиції фінансово-корпоративної групи БЮТ стануть достатньо чільними в ГПУ, навіть з ознаками монополії», - підкреслює він.

При цьому, як зауважує Олег Соскін, якщо в другому турі різниця між Януковичем і Тимошенко буде мізерною, дуже серйозну роль відіграватимуть суди, ЦВК і в решті решт Генпрокуратура. «Особливо, якщо почнуться масові заворушення», - відзначає він.

І в цій ситуації, за словами експерта, надзвичайно важливо мати свій сегмент в Генпрокуратурі.«І зараз справа не в тому хороший чи поганий Кузьмін. А в тому, що він є фігурою, яка захищає інтереси певної кланово-корпоративної групи – донецької. Є фігури, які захищають клан Кучми, Литвина, Кравчука, є фігури, які захищають клан сім’ї Ющенка. І є певна рівновага. Тому в цій ситуації три клани, як три члена олігополії, повинні поставити на місце четвертого члена олігополії, який хоче порушити баланс і захопити всі командні висоти в одному з репресивних органів, щоб потім захопити монополію в усій державі над усіма іншими командними висотами», - зауважує експерт.

ГАРТ

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27