Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Газета „Місто і люди” - нове видання для малих та середніх міст України
ІТС12 січня 2009 13:17

Шановні пані та панове!
 
Раді повідомити Вам, що вийшов у світ перший номер Всеукраїнської газети „Місто і люди”, яка заснована і видається Інститутом трансформації суспільства (директор – Олег Соскін). Інститут професійно займається проблемами місцевого самоврядування, розробив Модель адміністративно-територіальної реформи в Україні, яку підтримали 260 міських рад, ініціював та створив Всеукраїнську раду міських голів.
 
Газета „Місто і люди” – це видання для малих та середніх міст України, що покликане представляти інтереси територіальних громад та позицію органів місцевого самоврядування, бути рупором для керівників місцевих громад, сконцентрувати увагу громадськості на ключових проблемах розвитку міст. Тож газета має стати одним із важелів впливу і своєрідним плацдармом для об’єднання сил місцевих лідерів та громадськості з метою здійснення реформи адміністративно-територіального устрою, виборчої системи і зміцнення місцевого самоврядування в Україні.
 
Газета „Місто і люди” – повнокольорове видання, що виходить двічі на місяць на 12 шпальтах. Електронна версія газети представлена на сайті проекту „Українські міста в Інтернеті” за лінком: http://cityukraine.info/?ch=5&fl=city На цьому ж сайті за лінком http://cityukraine.info/?subscribe=1 можна підписатися на щоденні новини українських міст – учасників проекту.
 
Передплата Всеукраїнської газети „Місто і люди” на 2009 рік здійснюється через редакцію газети. Вартість річної передплати – 130 гривень. Для оформлення індивідуальної чи колективної передплати звертайтеся за тел.∕факс: (044) 235-98-28, 235-80-23.
 
 
З повагою
Редакція газети „Місто і люди”
 
 
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27