Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Читайте в Інтернеті „Економічний часопис-ХХI” №9-10’ 2008!
ІТС26 грудня 2008 13:50

Шановні пані та панове,

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим і запрошуємо переглянути в режимі он-лайн науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХI” №9-10’2008
(http://www.soskin.info/ea.php?pokazea=zmist&n=9-10&y=2008), який видає Інститут трансформації суспільства (ІТС).

Головні рубрики номера: „Економіка”, „Геополітика”, „Україна та НАТО”, „Система управління”, „Місцеве самоврядування”.

У рубриці „Економіка” представлені: інтерв'ю директора Інституту трансформації суспільства, професора Олега Соскіна „Україна: політико-економічні відповіді на макроекономічні виклики”, стаття професора Олександра Кириченка „Державний бюджет як дзеркало соціально-економічних та політичних проблем України”, стаття Ірини Лилик, генерального директора Української Асоціації Маркетингу „Мегатренди суспільного розвитку і маркетинг”.

У рубриці „Геополітика” опубліковано інтерв'ю Геннадія Удовенка, Посла, екс-міністра закордонних справ України „Європейська Україна відроджується у складних умовах”.

У рубриці „Україна та НАТО” надруковано матеріали міжнародної конференції „Методологія створення регіональних центрів євроатлантичної інтеграції”, проведеної Інститутом трансформації суспільства в Полтаві, а також інформація про відкриття Сумського і Чернігівського Центрів євроатлантичної інтеграції, які діятимуть за моделлю, розробленою ІТС. Рубрика також містить статтю професора Володимира Вагапова „Економічна спроможність країни – визначальний фактор формування державної оборонної політики”.

У рубриці „Система управління” вміщені статті: академіків Віталія Троня „Управління як мистецтво трансформації суб’єктивного в об’єктивне” та Олексія Скаленка „Глибинний зміст і ключова функція демократії в соціально-економічних процесах”.

У рубриці „Місцеве самоврядування” надруковано огляд семінару-тренінгу „Євроінтеграційний досвід країн Вишеградської групи для українських міст”, проведеного Інститутом трансформації суспільства в Одесі, а також інформацію про налагодження співпраці міста Нікополь (Україна, Дніпропетровська обл.) до міста Легниця (Польща). В актуальному матеріалі цієї рубрики розповідається також про спеціальні економічні зони в Польщі (на прикладі Легницької СЕЗ).

Читайте та передплачуйте науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХІ”! Передплату на 2009 рік можна оформити в ДП „Преса” (передплатний індекс 96437), а також через редакцію журналу з будь-якого місяця року! Річна вартість передплати становить 180 грн. Докладно про умови та можливі форми передплати читайте тут!

З повагою
Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства
Антоніна Матвійчук, головний редактор журналу “Економічний часопис-ХХI”
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
  

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache