Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Читайте в Інтернеті „Економічний часопис-ХХI” №9-10’ 2008!
ІТС26 грудня 2008 13:50

Шановні пані та панове,

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим і запрошуємо переглянути в режимі он-лайн науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХI” №9-10’2008
(http://www.soskin.info/ea.php?pokazea=zmist&n=9-10&y=2008), який видає Інститут трансформації суспільства (ІТС).

Головні рубрики номера: „Економіка”, „Геополітика”, „Україна та НАТО”, „Система управління”, „Місцеве самоврядування”.

У рубриці „Економіка” представлені: інтерв'ю директора Інституту трансформації суспільства, професора Олега Соскіна „Україна: політико-економічні відповіді на макроекономічні виклики”, стаття професора Олександра Кириченка „Державний бюджет як дзеркало соціально-економічних та політичних проблем України”, стаття Ірини Лилик, генерального директора Української Асоціації Маркетингу „Мегатренди суспільного розвитку і маркетинг”.

У рубриці „Геополітика” опубліковано інтерв'ю Геннадія Удовенка, Посла, екс-міністра закордонних справ України „Європейська Україна відроджується у складних умовах”.

У рубриці „Україна та НАТО” надруковано матеріали міжнародної конференції „Методологія створення регіональних центрів євроатлантичної інтеграції”, проведеної Інститутом трансформації суспільства в Полтаві, а також інформація про відкриття Сумського і Чернігівського Центрів євроатлантичної інтеграції, які діятимуть за моделлю, розробленою ІТС. Рубрика також містить статтю професора Володимира Вагапова „Економічна спроможність країни – визначальний фактор формування державної оборонної політики”.

У рубриці „Система управління” вміщені статті: академіків Віталія Троня „Управління як мистецтво трансформації суб’єктивного в об’єктивне” та Олексія Скаленка „Глибинний зміст і ключова функція демократії в соціально-економічних процесах”.

У рубриці „Місцеве самоврядування” надруковано огляд семінару-тренінгу „Євроінтеграційний досвід країн Вишеградської групи для українських міст”, проведеного Інститутом трансформації суспільства в Одесі, а також інформацію про налагодження співпраці міста Нікополь (Україна, Дніпропетровська обл.) до міста Легниця (Польща). В актуальному матеріалі цієї рубрики розповідається також про спеціальні економічні зони в Польщі (на прикладі Легницької СЕЗ).

Читайте та передплачуйте науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХІ”! Передплату на 2009 рік можна оформити в ДП „Преса” (передплатний індекс 96437), а також через редакцію журналу з будь-якого місяця року! Річна вартість передплати становить 180 грн. Докладно про умови та можливі форми передплати читайте тут!

З повагою
Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства
Антоніна Матвійчук, головний редактор журналу “Економічний часопис-ХХI”
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27