Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Вступ до НАТО – стратегічний вибір України
ITC5 грудня 2008 16:49

Науково-методологічне видання „Вступ до НАТО – стратегічний вибір України”, видане у формі колективної монографії, покликано забезпечити науково-методичне та методологічне сприяння підвищенню свідомої підтримки суспільством, насамперед регіональною громадськістю, вступу України до НАТО через інформування громадян з питань євроатлантичної інтеграції, вироблення засад створення і діяльності регіональних центрів євроатлантичної інтеграції в Україні з активним залученням до їх роботи органів місцевої влади, вищих та загальноосвітніх навчальних закладів, громадських організацій.
 
Книга складається із чотирьох розділів: Вступ до НАТО – гарантія національної безпеки та незалежності держави (І); Переваги приєднання України до Північноатлантичного альянсу (ІІ); Система інформування громадян з питань євроатлантичної інтеграції України (ІІІ); Новий підхід до вивчення громадської думки з питань євроатлантичної інтеграції України на основі досвіду посткомуністичних країн – членів НАТО (IV). Авторами колективної монографії є провідні українські та іноземні вчені, державні й громадські діячі, викладачі, дипломати.
 
У науково-методологічному виданні вміщено „Модель створення і діяльності центрів євроатлантичної інтеграції в регіонах України” та „Модель вивчення і формування громадської думки з питань євроатлантичної інтеграції України”, розроблені Інститутом трансформації суспільства.
 
Книга має наукове, методологічне і практичне значення. Вона дозволяє об’єднати потенціал місцевої влади, науковців, освітян, громадських діячів для проведення в регіонах України інформаційно-просвітницьких заходів з метою просування ідеї євроатлантичної інтеграції та збільшення кількості її прихильників. 
 
Книга видана в рамках науково-технічної розробки "Науково-методологічні та реалізаційні засади вирішення питання щодо регіонального та місцевого рівня підтримки євроатлантичної спрямованості держави", здійсненої Інститутом трансформації суспільства відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 03 липня 2008 року № 604 за бюджетною програмою 2201540Виконання загальнодержавних організаційних, інформаційно-аналітичних та науково-методологічних заходів Цільового плану Україна – НАТО”.
 
 
 
Прес-служба Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27